Masz pomysł na zmiany w Budżecie Obywatelskim?

Za każdym razem dyżur będzie się rozpoczynał o 10.00 i trwał do…

Czekamy na Twoje uwagi Budżet Obywatelski (BO) we Włocławku to kilka lat tradycji, kilkadziesiąt zrealizowanych inwestycji i tysiące oddanych głosów. W każdej edycji pojawiają się ciekawe, przemyślane propozycje. Ich realizacja znacząco wpływa na poprawę warunków w naszej najbliższej okolicy. Chodzi zarówno o warunki infrastrukturalne, rekreacyjne czy sportowe.

Na przestrzeni ostatnich lat Budżet Obywatelski we Włocławku ewoluował. Kolejne edycje różniły się od pozostałych konkretnymi zapisami. Część z nich przypadła mieszkańcom do gustu, część wzbudzała mieszane uczucia. Dlatego zachęcamy włocławian do dzielenia się przemyśleniami na temat funkcjonowania Budżetu Obywatelskiego we Włocławku. Chodzi zarówno o uwagi dotyczące poprzednich edycji, jak i sugestie czy oczekiwania wobec najbliższej edycji BO. To będzie cenna wskazówka przy opracowywaniu regulaminu Budżetu Obywatelskiego na 2019 rok.

 

Od dziś , tj. 12 lutego przez dwa tygodnie włocławianie mogą przysyłać swoje opinie czy propozycje zmian na adres budzet.obywatelski@um.wloclawek.pl  Do dyspozycji mieszkańców jest również wydarzenie na Facebook’u: Budżet Obywatelski Włocławka, gdzie swoje uwagi można zostawić w komentarzu.

 

Okazją do podzielenia się swoimi przemyśleniami będą również dyżury pracowników Referatu Komunikacji Społecznej. Dyżury odbędą się w Kawiarence Obywatelskiej „Śródmieście Cafe” przy ul. 3 Maja 9: dziś (poniedziałek 12 lutego), 15 lutego (czwartek), 17 lutego (sobota), 19 lutego (poniedziałek), 22 lutego (czwartek) oraz 24 lutego (sobota).

 

 

 

Zobacz także

„Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego"
Szczęśliwi kibice Anwilu wracają z Ostrowa z uśmiechami na twarzy
Palenie szkodzi
Masz informacje?
Adres
E-mail
Śledź nas
Zadzwoń:
515 434 034
Radio eMKa Włocławek
Radio eMKa Facebok

Realizacja