WLKA grała 28.01i 3/4.02.18

Amatorsko

Zwyciężają faworyci.

Statystyki meczów WLKA rozegranych 28.01.2018 r.

Groneko – UKS Feniks/Restauracja Polska  97-59  (15-17,29-12,25-15,28-15)

Groneko:Wójcik 26, Pawlata 22, Zieliński 8, Gibczynski 8, Żbikowski 12(2), Majewski 15, Kuliński 6. Tr. Paweł Pawlata

Feniks: Nowakowski K. 8(1), Szubski 11(1), Lewandowski 11, Nowakowski P. 18(1), Chruściel 6, Kulpa 2, Pietrzak 3(1). Tr. R. Walczak

 

Promot Centrum Komputerowe – Maspol D&R  97-58 (26-7,27-19,21-14,23-18)

Promot: Grzędzicki 8, Bartoszyński 23(6), Grzegorzewski S. 9, Michalak 29(1), Nowakowski 28(2),

Tr. S. Grzegorzewski

Maspol: Raczyński 11, Niedzielski 3, Trymerski 2, Markiewicz 11(3), Kujawa 7, Niedzielski K. 4, Siemianowski 10, Witkowski 10, tr. B. Kujawa

 

End Corr – Selenka/DGS 57-72 (12-17,15-22,12-14,18-19)

Corr: Chrząszcz 9(2), Łydka 25(6), Zakrzewski 3(1), Skowroński 8, Witkowski 2, Szałański 10. Tr. W. Królikowski

DGS: Nowakowski 2, Tuszyński 17(2), Jaroszewski 17, Tucholski 12(2), Łukowski 4, Waszak 1, Podgórski 19, tr. M.Zboiński/Ł Paradowski

 

Green Team – Ekoryniec  73-57  (15-10,20-13,17-20,21-14)

Green: Mejer 9, Pawlak 9(1), Urlich 9, Bińkowski 7, Miziołek 28(1), Boryczko 5, Pałucki 6. Tr. O.Kauwa

Ekoryniec: Rosiński 2, Przystupa 3, Bracisiewicz 7, Borowicz 1, Różanowski J. 11, Wasik 8(1), Różanowski M. 6, Wojciechowski 2, Stojak 17(1), tr. Ł. Szlaskiewicz

 

Piast Bądkowo – Mega Print 69- 50  (25-13,8-9,19-12,17-16)

Piast: Marciniak 13, Kapeliński 5(1), Danielak D. 20(1), Kotowski P. 4, Świercz 4, Krepeć 1, Danielak R. 2, Andrusiak 9(1), Rosiak 11. Tr. Piotr Marciniak

Mega: Ciesielski 3, Szarpak 5, Durma 20, Hybiński 13(1), Kruszka 5, Sarnowski 3, Walk 1. Tr. J. Lewandowski

 

Wyniki meczów WLKA rozegranych 03/04.02.2018

UKS Feniks/Restauracja Polska – Selenka/DGS  49-88 (11-30,18-13,2-30,18-15)

Feniks: Nowakowski K. 11(2), Szubski 2, Baranowski 2, Lewandowski 5(1), Ziółkowski 10(2), Nowakowski P.16(2), Kulpa 3, tr. Walczak/Rojewski

DGS: Deskiewicz 6, Nowakowski 13, Zboiński 20(4), Tuszyński 3(1), Jaroszewski 10, Tucholski 4, Łukowski 14(1), Wiśniewski 6, Podgórski 10, Waszak 2. Tr. Zboinski /Paradowski

 

Ekoryniec – Saniko  101-53  (24-6,28-15,32-15,27-17)

Ekoryniec: Przystupa 4, Bracisiewicz 3, Witwicki 27(6), Borkowski 6(1), Różanowski M. 12(1), Jankowski 2, Wąsik 15(1), Różanowski J. 7(1), Stojak 19(3), Rosiński 6. Tr. Ł.Szlaskiewicz

Saniko: Mularski 19(3), Wysiński 15(1), Dybalski 2, Charzewski 9(1), Wawrzyniak 8(2). Tr. M. Szymański

 

Maspol – Chemikor  65-81  (15-26,18-8,14-23,18-24)

Maspol: Raczyński 10, Czernielewski 5(1), Witwicki 20(3), Kłosowski 17(2), Piekarski 5, Trymerski 2, Kujawa 2, Siemianowski 2, Witkowski 2. Tr. B. Kujawa

Chemikor: Miklaszewski 20, Spryszyński 6, Kauwa 12(3), Ulanowski 19(3), Waliszewski 9(1), Grzybek B. 15(3). Tr. M. Kryska

 

Green Team – Piast Bądkowo 54-71  (13-15,18-20,16-12,7-24)

Green: Mejer 6, Baranowski 5, Pawlak 2, Urlich 12, Bińkowski 2, Miziołek 21(1), Pałucki 2, Ochmański 4. Tr. Brak wpisu

Piast: Rosiak  M. 2, Marciniak 17, Kapeliński 4, Danielak D. 21, Kotowski P. 8, Mendel 1, Andrusiak 2, Rosiak K. 16. Tr. P. Marciniak

 

End Corr – Mega Print  55-62  (15-14,5-11,14-16,21-21)

End: Waćko 14(2), Zakrzewski 8(1), Dagga 8, Skowroński 9, Witkowski 10(1), Szałański 6, tr. W. Królikowski

Mega: Walk 2, Gontarek 24(1), Jankowski 2, Durma 8, Kruszka 16(2), Sarnowski 5, Ciesielski 5. Tr. J. Lewandowski

 

Promot Centrum Komputerowe – Groneko 63-77  (20-20,15-17,16-23,12-17)

Promot: Łazarski 4, Kijewski 28(2), Bartoszynski 14(3), Grzegorzewski S. 6, Nowakowski 11(1). Tr. S. Grzegorzewski

Groneko: Kożan 4, Kowalczyk 10, Zieliński 2, Wójcik 16, Pawlata 2, Żbikowski 18(3), Kuliński 13, Majewski 5, Modzelewski 7(1), tr. P. Pawlata

 

Open Partner/AutoserwisP2  - wloclawek.info.pl  51-65 (11-13,10-19,12-12,18-21)

Autoserwis: Skowroński 14(4), Jętczak 1, Gawlak 17(3), Nowak 2, Ochocki 7, Zych 10(1). Tr. M. Skowroński

Info: Rosiak 2, Majchrzak 24, Pawłowski 17, Korpalski 5(1), Pawlak 13(1), Bierzgalski 2, Safandowski 2. Tr. B. Rędzikowski

 

AZS/PWSZ – Flormet  66-72  (15-17,19-24,18-10,14-21)

AZS: Rybka 2, Brzeziński 23, Winiewski 16(1), Kępski 2, Szałek 2, Kujawski 3(1), Pietrzak 2, Ozimiński 14, Jaroszewski 15. Tr. W. Pietrzak

Flormet: Cykowski 13(1), Saługa 7(1), Pawlak 4, Janczura Ł. 4, Stachera 27(3), tr. M. Chodorowski

 

Delecta – BHP Ekspert  70-80 (7-23,17-19,23-18,23-20)

Delecta: Cieślewicz 10(2), Ćwikliński 15(3), Koziorowicz 20(6), Sulkowski 5, Sieciński 8(2), Pałucki 4, Frontczak 3, Lebiedzinski 5. Tr. K. Czarnecki

BHP: Świech 15, Frontczak 10(1), Kucharski 4, Lewandowski 2, Borowski 2, Wojciechowski 2, Kłódkowski 12(1), Kożan 12, Szląskiewicz 4, Ręgocki 11. Tr. W. Królikowski

 

 

 

Tabela I ligi po meczach rozegranych 03/04.02.2018 r.




1. wloclawek.info.pl                        7   12   463-362

2. BHP Ekspert                               7   12   452-365

3. Open Partner Autoserwis P2         7   12   380-353

4. Flormet                                      7   10   393-380

5. Delecta                                      7    9    437-517

6. Sangaz/party.wlo.pl                    6    8    368-400
7. AZS/PWSZ                                 7    8    376-453







Tabela II ligi po meczach rozegranych 03/04.02.2018 r.





  1. Promot Centrum Komputerowe           8     15   635-425

  2. Chemikor                                          8     15   495-367

  3. Selenka/DGS                                    8     15   559-438

  4. Piast Bądkowo                                  8     14   461-421

  5. Ekoryniec                                         8     13   526-481

  6. Groneko                                           8     12   525-486

  7. Maspol  D&R                                     8     12   503-509

  8. Green Team                                      8     12   477-485

  9. End Corr                                           8     10   468-518

  10. Mega Print                                        8     10  409-479

  11. UKS Feniks/Restauracja Polska           8       9   413-618

  12. Saniko                                              8       7  359-630

 

 

 

WLKA terminarz na 10/11.02.2018 r.

 

SOBOTA 10.02.2018

 

Godz.  15.45  Groneko – Chemikor

 

           17.10  Selenka/DGS – Promot Centrum Komputerowe

 

           18.35  Maspol D&R  - Saniko

 

           19.00  Mega Print – UKS Feniks




NIEDZIELA 11.02.2018

 

Godz.   9.15  Ekoryniec Piast Bądkowo

 

           10.40 Green Team – End Corr

 

           12.05 Delecta – BHP Ekspert

 

           13.30 Open Partner/AutoserwisP2  - wloclawek.info.pl

 

           14.55 AZS/PWSZ – Flormet

 

Pauza - Sangaz



Następny termin rozegrania meczów WLKA to 24/25.02.2018

 




 

Zobacz także

Podróż z jednośladami
W tym gronie także powiat włocławski
„Przez życie bez uzależnień”
Masz informacje?
Adres
E-mail
Śledź nas
Zadzwoń:
515 434 034
Radio eMKa Włocławek
Radio eMKa Facebok

Realizacja