Policjanci z Izbicy Kujawskiej w ostatniej chwili uratowali mężczyznę

Przywrócili życie

Dzięki szybkiej i profesjonalnej interwencji policjanci z Izbicy Kujawskiej uratowali 44-latka, który chciał odebrać sobie życie. Mundurowi zdjęli pętlę z szyi nieprzytomnego mężczyzny, a następnie zaczęli go reanimować, przywracając funkcje życiowe.  

 

 

Zdarzenie miało miejsce wczoraj (28.01.18) około południa w Izbicy Kujawskiej. Wówczas na telefon alarmowy zadzwonił mężczyzna, który oświadczył, że chce odebrać sobie życie, po czym się rozłączył. Ze zgłoszenia nie wynikało gdzie może znajdować się desperat, jednak izbiccy policjanci st. asp. Radosław Czernielewski i st. sierż. Jarosław Bączkowski, bazując na nazwisku zgłaszającego wytypowali osobę i niezwłocznie udali się do miejsca jej zamieszkania.

Jak się wkrótce okazało, dotarli tam dosłownie w ostatniej chwili. W jednym z pomieszczeń zastali nieprzytomnego mężczyznę z zawieszoną na szyi pętlą. Natychmiast zaczęli go ratować - odcięli pętlę, a następnie przystąpili do reanimacji. Dzięki udzielonej przez mundurowych pomocy 44-latek odzyskał oddech i świadomość. Do czasu przyjazdu wezwanej przez policjantów karetki, mężczyzna pozostawał pod opieką funkcjonariuszy, którzy kontrolowali jego funkcje życiowe.

Po raz kolejny, dzięki szybkiej pomocy policjantów nie doszło do tragedii.

Zobacz także

W najbliższą środę
Biały Listek CSR
Dla odwiedzających muzea tej nocy przygotowano specjalne atrakcje
Masz informacje?
Adres
E-mail
Śledź nas
Zadzwoń:
515 434 034
Radio eMKa Włocławek
Radio eMKa Facebok

Realizacja