XI Noworoczny Turniej Piłki Siatkowej Pracowników Oświaty za nami

Nauczyciele z SP 23 najlepsi

Już 9 raz włocławscy nauczyciele walczyli o puchar im. Elzbiety Michałek.

Turniej wygrali nauczyciele ze SP nr 23, szkoły której dyrektorem przez wiele lat była Ela Michałek. Przedwcześnie zmarła dyr Michałek była wielką miłośniczką sportu i wspaniałym pedagogiem.

 

Tabela końcowa

1. SP 23

2. SP 14

3. SP 2

4. ZSCH

5. SP 20/SP 18

6. ZS nr 3

7. ZSA

8. ZST

 

Wyniki

 

1.

SP 20/18 – ZS 3

2:0

2.

SP 14 - ZST

2:0

3.

ZSCH – SP 2

2:0

4.

SP 23 - ZSA

2:0

5.

ZS 3 - ZST

2:0

6.

SP 23 - ZSCH

2:0

7.

ZSA – SP 2

1:2

8.

SP 14 – SP 20/18

2:1

9.

SP 2 – SP 20/18

2:0

10.

ZS 3 - ZSCH

1:2

11.

SP 14 - ZSCH

2:0

12.

SP 23 – SP 2

2:0

13.

ZSCH – SP 2

0:2

14.

SP 14 – SP 23

0:2



Szkoła Podstawowa Nr 14

 

1. Żuchowska Justyna

2. Matusiak Beata

3. Stokowski Marek

4. Pokora Rafał

5. Maciejewski Bartosz

6. Matusiak Dariusz

7. Górska Angelika

 

Szkoła Podstawowa Nr 20/ Nr 18

 

1. Zawadzka Iwona

2. Klepczarek Ewa

3. Banachowska Teresa

4. Wódecki Marek

5. Obielecki Marek

6. Badyna Marcin

7. Karczewski Andrzej

8. Joanna Jadczak



Szkoła Podstawowa Nr 23

 

1. Bajraszewska Małgorzata

2. Przybysz Agnieszka

3. Adamski Zbigniew

4. Kloc Mateusz

5. Ozimiński Rafał

6. Stefański Maciej

7. Groszewski Janusz

8. Prylińska Ewa

 

Szkoła Podstawowa Nr 2

 

1. Bandoch Włodzimierz

2. Sławiński Kazimierz

3. Ziółkowski Janusz

4. Rutkowski Łukasz

5. Kurlapski Krystian

6. Kraczek Małgorzata

7. Woźniak Barbara

8. Waźniak Bartosz

9. Szkołuda – Krawczuk Magdalena

10. Zwolińska Renata

 

Zespół Szkół Akademickich

 

1. Zdrojewska Agnieszka

2. Spała Monika

3. Kołodziejski Mariusz

4. Kopczyński Dariusz

5. Rutkowski Piotr

6. Szablewski Tomasz

7. Rojewski Wojciech

 

Zespół Szkół Chemicznych

1. Wichrowska Ewa

2. Antoszewska Anna

3. Jarzębiński Krzysztof

4. Chodulski Robert

5. Mistera Marcin

6. Krakowiak Jan

7. Kowalczyk Maciej

 

Zespół Szkół Nr 3

 

1. Krutil Łukasz

2. Bugdał Łukasz

3. Piwoński Zbigniew

4. Olszewska Aneta

5. Krasucka Maria

6. Frontczak Jolanta

7. Kacprzak Robert

 

Zespół Szkół Technicznych

 

1. Górska Elżbieta

2. Kaczorowska Eliza

3. Kotwasińska Elżbieta

4. Kłodzińska Katarzyna

5. Kaczorowski Maciej

6. Kubiak Marcin

7. Michorzewski Maciej



Zobacz także

Turniej organizowany jest w ramach zadania dofinansowanego z budżetu Włocławka
Grand Prix Zalewu Włocławskiego 2018
Turniej finałowy - Włocławek (25-27.05.2018 r.
Masz informacje?
Adres
E-mail
Śledź nas
Zadzwoń:
515 434 034
Radio eMKa Włocławek
Radio eMKa Facebok

Realizacja