Mali kibicie z wielkim zapałem

Dzięki inicjatywie wolontariuszy spółki ANWIL

Podczas sobotniego zwycięskiego meczu Anwilu Włocławek z zespołem Miasta Szkła Krosno, Rottweilerów do walki zagrzewali wychowankowie placówki opiekuńczo-wychowawczej w Brzeziu. Ci szczególni goście zasiedli na trybunach Hali Mistrzów, dzięki inicjatywie wolontariuszy spółki ANWIL.

Atrakcje dla małych kibiców z Brzezia rozpoczęły się już 2 grudnia, gdy Motomikołaje - „Motórzyści Włocławek” odwiedzili Wielofunkcyjną Placówkę Opiekuńczo-Wychowawczą i przekazali jej podopiecznym paczki z upominkami. W pakietach prezentowych znalazły się słodycze, artykuły piśmiennicze oraz koszulki i poduszki klubowe Anwilu Włocławek. Jak co roku, do akcji przyłączyli się pracownicy ANWILU.

Tegorocznym finałem grudniowego przedsięwzięcia było zaproszenie wychowanków placówki w Brzeziu na mecz Rottweilerów do Hali Mistrzów, który odbył się w minioną sobotę, 21 stycznia. Dzieci - w koszulkach kibiców ufundowanych przez firmę ANWIL - zagrzewały włocławską drużynę do walki z zespołem Miasta Szkła Krosno, a następnie miały okazję do rozmów z koszykarzami oraz trenerem Igorem Miliciciem, a także do wykonania pamiątkowych zdjęć.

Po spędzeniu emocjonującego wieczoru dzieci w doskonałych humorach zostały odwiezione transportem zorganizowanym przez spółkę ANWIL do Brzezia.

 

Agata Strzyżewska

Główny specjalista TeamANWIL S.A.

Zobacz także

Podróż z jednośladami
W tym gronie także powiat włocławski
„Przez życie bez uzależnień”
Masz informacje?
Adres
E-mail
Śledź nas
Zadzwoń:
515 434 034
Radio eMKa Włocławek
Radio eMKa Facebok

Realizacja