W sobotę 13 stycznia 2018 r. w Zespole Szkół Elektrycznych odbył się Turniej Szachowy P'15

Wystartowało 16 zawodniczek i zawodników, którzy rozegrali po 7 partii

Systemem szwajcarskim.

Lista startowa w Styczniowym Turnieju Szachowym  "ELEKTRYK 2018"       

 

1

 

Bychowska, Marta

 

 

Zespół Szkół Katolickich im. ks. Jana Długosza

 

2

 

Więckowska, Oliwia

 

 

Gimnazjum Katolickie im. ks. Jana Długosza

 

3

 

Stanowski, Adam

 

 

Szkoła Podstawowa nr 23 we Włocławku

 

4

 

Stanowska, Julia

 

 

Szkoła Podstawowa nr 23 we Włocławku

 

5

 

Mślankowski, Michał

 

 

Szkoła Podstawowa nr 23 we Włocławku

 

6

 

Wysocki, Adam

 

 

Zespół Szkół Elektrycznych we Włocławku

 

7

 

Szarfemberg, Marcin

 

 

Szkoła Podstawowa nr 23 we Włocławku

 

8

 

Kamiński, Wojciech

 

 

Szkoła Podstawowa nr 20 we Włocławku

 

9

 

Koperniak, Patrycja

 

 

Szkoła Podstawowa nr 23 we Włocławku

 

10

 

Kaniewski, Maksym

 

 

Zespół Szkół Katolickich im. ks. Jana Długosza

 

11

 

Seklecki, Mateusz

 

 

Szkoła Podstawowa nr 11 we Włocławku

 

12

 

Kapuścińska, Natalia

 

 

Podstawowa Szkoła Muzyczna

 

13

 

Seklecki, Marek

 

 

Szkoła Podstawowa nr 11 we Włocławku

 

14

 

Gradowski, Krzysztof

 

 

Prywatna Szkoła Podstawowa "Wiedza"

 

15

 

Felińczak, Konrad

 

 

Zespół Szkół Katolickich im. ks. Jana Długosza

 

16

 

Topić, Selena

 

 

Prywatna Szkoła Podstawowa "Wiedza"

 

 

 

W turnieju zwyciężyła Julia Stanowska z Gimnazjum przy SP nr 23 6 pkt. przed Adamem Stanowskim z tej samej szkoły 5,5 pkt. i Adamem Wysockim z Zespou Szkół Elektrycznych 5 pkt.

W kategorii dziewcząt Szkół Podstawowych zwyciężyła Marta Bychowska z Zespołu Szkół Katolickich im. ks. Jana Długosza. W kategorii chłopców Marcin Szarfemberg z SP nr 23  4 pkt.

Najmłodszą zawodniczką była Natalia Kapuścińska z Podstawowej Szkoły Muzycznej.

Szczegółowe wyniki przedstawia poniższa tabela:

 

M-ce

Nr

Tytuł

Nazwisko Imię

R. FIDE

Ranking

Pkt.

MBch.

Bch.

Wins

Prog.

1

4

II+

Stanowska, Julia

1110

1700

6.0

21.50

27.00

6

26.0

2

3

III

Stanowski, Adam

1151

1600

5.5

21.50

28.50

5

22.5

3

6

V

Wysocki, Adam

0

1200

5.0

20.50

29.50

5

21.0

4

2

II

Więckowska, Oliwia

1156

1600

5.0

20.50

29.50

4

19.5

5

1

III

Bychowska, Marta

1206

1400

4.0

23.00

32.00

4

17.0

6

7

bk

Szarfemberg, Marcin

0

1000

4.0

19.00

26.00

4

16.0

7

5

IV

Mślankowski, Michał

0

1400

4.0

18.00

25.00

3

15.0

8

9

bk

Koperniak, Patrycja

0

1000

4.0

16.50

22.00

3

14.5

9

8

bk

Kamiński, Wojciech

0

1000

3.5

19.50

27.50

3

16.0

10

10

bk

Kaniewski, Maksym

0

1000

3.0

18.00

23.00

2

10.5

11

14

bk

Gradowski, Krzysztof

0

1000

3.0

17.00

22.00

3

11.0

12

13

bk

Seklecki, Marek

0

1000

3.0

16.50

22.50

3

12.0

13

16

bk

Topić, Selena

0

1000

3.0

12.50

16.50

3

10.0

14

15

bk

Felińczak, Konrad

0

1000

2.0

14.50

18.50

2

9.0

15

11

bk

Seklecki, Mateusz

0

1000

1.0

15.00

20.50

1

4.0

16

12

bk

Kapuścińska, Natalia

0

1000

0.0

15.00

22.00

0

0.0

 

 

Janusz Augustowski - sędzia zawodów

 



 

Zobacz także

Podróż z jednośladami
W tym gronie także powiat włocławski
„Przez życie bez uzależnień”
Masz informacje?
Adres
E-mail
Śledź nas
Zadzwoń:
515 434 034
Radio eMKa Włocławek
Radio eMKa Facebok

Realizacja