Czym jeszcze zaskoczy nas firma Petrokan Polska ?

Ciąg dalszy pomysłów Orlenu

Petrokan Polska nie przestaje inwestować w swój rozwój. 

 

Takie stacje już dawno zniknęły z naszych oczu. Choć jeszcze gdzieniegdzie możmy się natknąć na skansen, dzięki któremu tankowaliśmy paliwo. Zniknęły kolejki a same stacje to dziś duże sklepy, których głównym źródłem handlu nie jest paliwo ale to co znajduje się w sklepie. Dziś stacje to także myjnie, internet, wypożyczalnie rowerów. Tylko patrzeć jak stacje paliw zmienią się w wielofunkcyjny sklep z branżami, o których jeszcze kilkalat nikt by nie pomyślał. Nowym trendem jest spożywanie posiłków. Gdzieś tam moża jeszcze spotkać auta, które zatrzymują się na posiłek. 

 

Orlen dziś.

Oferta gastronomiczna, w tym świeże posiłki przygotowywane na oczach klientów, główny cel nowej koncepcji rozwoju stop.cafe na stacjach PKN Orlen i jego partnerów. Rynek zdrowej żywności obok szerokiej gamy dań śniadaniowych czy obiadowych, przygotowanych i gotowanych rośnie w siłę. Na stacjach dostępne są również produkty takie jak: przekąski owocowe i warzywne, oraz dania gotowe lub półprodukty przygotowane do konsumpcji w domu lub w biurze. 

 

Petrokan Polska  

 

 

"Jakiś czas temu oddaliśmy do użytku najnowocześnejszą myjnię samochodową bezdotykową przy ul. Płockiej 172 A. Dziś inwestujemy w rozwój sklepu typu O!Shop. To będzie pierwsza tego typu stacja w powiecie włocławskim. Cieszymy się, że PKN Orlen docenił nasze wysiłki i wytypował stację przy ul. Płockiej 172 A, która będzie zmodernizowana a pierwsi klienci będą mogli nas odwiedzić już 1 marca 2018 roku. Kolejną inwestycją Petrokanu będzie budowa myjni bezdotykowej przy stacji w Nowej Wsi. Ale największa inwestycja czeka nas w naszej głównej siedzibie przy ul. Chopina 2/4 we Włocławku. Ale o tym nie chciałbym dziś mówić (.....)" - powiedział Radiu eMKa Artur Kandarian, Prezes Petrokan Polska. 

 

Masz informacje?
Adres
E-mail
Śledź nas
Zadzwoń:
515 434 034
Radio eMKa Włocławek
Radio eMKa Facebok

Realizacja