• druga dla Anwilu,

• w trzeciej lepsi gospodarze,

• w czwartej dominacja rottweilerów,

•  Anwil zdobył Szczecin i zepsuł święta gospodarzom.

Szczecińska drużyna wróciła do najwyższej klasy rozgrywkowej w sezonie 2014/2015. I to był jedyny sezon kiedy portowcy odnieśli jedne zwycięstwo nad włocławianami. W pierwszym meczu we Włocławku King zwyciężył pogrążony w kryzysie Anwil 74:71. Nie mniej zacięte spotkanie oglądali kibice w Szczecinie. Jednak tym razem lepsi okazali sie goście. Anwil wygrał jednym punktem 78:77.

King Szczecin - Anwil Włocławek 80:86

Liderem drużyny szczeciśnkiej jest bez wątpienia Paweł Kikowski, który średnio zdobywa około 17 punktów. W spotkaniu z Anwilem jego bilans zamknął się liczbą 7 zdobytych oczek. W czym duża załsuga  Airingtona, który po bardzo słabej grze na poczatku sezonu, coraz częściej wystawiany przez trenera Igora Milićića w pierwszej piątce. No i przebywa na parkiecie średnio ponad 20 minut bardzo często broniąc przeciwko najlepszym. To dzięki świetnej obronie Airingtona nie pograł sobie P. Kikowski (7 punktów). Znakomicie wszedł w sezon Szymon Szewczyk, który mimo 34 lat, w niejednym meczu lepiej zagrał od Josipa Sobina. Obaj centrzy Anwili grają zupełnie inaczej. Sobin to mistrz ustawiania się do zbiórek, blokowania i przepychania pod tablicami. Szewczyk zaś potrafi rzucić i za 3, i za 2, także pobiec do szybkiego kotrataku. W rywalizacji przeciwko drużynie szczecińskiej Anwil zagrał bardzo zespołowo. Punkty zdobyła dziewiątka graczy. Nowakowski w 19 minut zdobył 12 punktów (50% skuteczności za 3 punkty), Kamil Łączyński dołożył nie tylko punkty, ale przede wszystkim miał 9 asyst.

King Szczecin - Anwil Włocławek 70:85 (20:20, 14:23, 24:18, 12:24)

King: Medlock 22, Bartosz 18, Jogela 12, Kikowski 7, Harris 5, Diduszko 2, Diesatnikow 2, Kowalczyk 2, Jonuska 0, Majcherek 0, Pauliukenas 0

Anwil: Almeida 15, Nowakowski 12, Delas 10, Airington 9, Leończyk 9, Szewczyk 9, Zyskowski 9, Łączyński 7, Sobin 5, Ciesielski 0, Komenda 0