WLKA grała 3 dni temu

Ostatnie mecze w starym roku

Wyniki meczów WLKA rozegranych 17.12.2017 r. oraz tabele

II liga

Ekoryniec – Groneko  65-62  (12-17,13-11,19-10,21-24)

Ekoryniec: Szepczynski 20, Bracisiewicz 2, Borowicz 2,Różanowski M. 18(1), Wasik 1, Różanowski J. 15(1), Stojak 7. Tr. Ł.Szląskiewicz

Groneko; Miśkiewicz 5(1), Wójcik 4, Pawlata 13(2), Gibczyński 11(3), Żbikowski 16(4), Hubert 2, Zawadzki 7,Kuliński 4, tr. P. Pawlata

 

Piast Bądkowo – Maspol D&R  50-39  (14-11,9-9,8-10,19-9)

Piast: Marciniak 7, Andrusiak Ł. 5(1), Andrusiak E. 8, Danielak D. 11, Kotowski P. 15, Kapeliński 4. Tr. Piotr Marciniak

Maspol: Kujawa 6, Kowalski 4, Niedzielsk Kam. 2, Kłosowski 14, Markiewicz 3, Witkowski 4, Witwicki 6(1). Tr. B.Kujawa

 

UKS Feniks Restauracja Polska – Promot Centrum Komputerowe 36-82 (6-17,4-20,22-28,4-17)

Feniks: Nowakowski K. 15, Nowakowski P. 6, Lewandowski 7(1), Chruściel 4, Baranowski 2, Ozdoba 2, tr. R.Walczak/B. Rojewski

Promot: Chmielewski 2, Stawicki 8, grzędzicki 8, Bartoszyński 7(1), Grzegorzewski S. 6, Kijewski 21(4), Nowakowski 30(4). Tr. S. Grzegorzewski

 

Selenka/DGS – Green Team  71-58  (11-12,18-14,19-15,23-17)

Selenka: Deskiewicz 9, Nowakowski 8, Zboiński 12, Tucholski 1, Łukowski 2, Zandarski 5(1), Jaroszewski 12, Wiśniewski 17(3), Rosiak 5. Tr. M. Zboiński/Ł. Paradowski

Green: Mejer 4, Baranowski 5(1), Urlich 10, Bińkowski 4(1), Miziołek 30(4), Ochmański 5. Tr. Brak wpisu





Tabela

  1. Chemikor                                               5  10   330-237

  2. Promot Centrum Komputerowe                4   8   285-197   

  3. Selenka/DGS                                         4    8   278-206   

  4. Maspol                                                  4   6    219-211     

  5. Piast Bądkowo                                       4   6    199-199

  6. Ekoryniec                                              4   6   241-250       

  7. Groneko                                                4   5    221-223      

  8. Green Team                                           4   5   219-250     

  9. Mega Print                                             4   5   194-243     

  10. UKS Feniks                                            4   5   217-277     

  11. End Corr                                               3   4   179-201    

  12. Saniko                                                  4   4   219-297






I liga

 

BHP Ekspert – Flormet  54-68  (9-17,10-16,14-26,21-9)

Ekspert: Świech 9(1), Kosiński 3(1), Frontczak 14(1), Kucharski 2, Lewandowski 8(1), Borowski 2, Wojciechowski 6, Kłódkowski 6, Szląskiewicz 4. Tr. W. Królikowski

Flormet; Kołodziejczak 20(4), Janczura E. 18(1), Pawlak 7(1), Janczura Ł. 10, Stachera 13(1). Tr. M. Chodorowski

 

Sangaz/party.wlo.pl – Delecta  63-73  919-11,17-23,11-27,16-12)

Sangaz; Czajkowski Ł. 4(1), Czajkowski M. 5(1), Franczyk 5, Hołda 3(1), Jaroszewski P. 5, Mirolewicz 30(3), Jędrzejewski 11(1). Tr. J. Jaroszewski

Delecta: Koziorowicz 6, Lebiedziński 16(2), Siecinski 5, Urbański 21(1), Skaliński 6(2), Błaszczyk 2, Świeciak 17(3). Tr. K.Czarnecki

Tabela

1. BHP Ekspert                                  5   8   314-259

2. wloclawek.info.pl                           4    7   264-211   

3. Flormet                                         4    6   256-240  
4. Delecta                                         4    6   256-287
5. Open Partner Autoserwis P2            3    5   186-181   

6. Sangaz/party.wlo.pl                        4    5   234-277   

7. AZS/PWSZ                                     4    5   203-257



Następne mecze 07.01.2018r. szczegóły w następnym komunikacie

 

Masz informacje?
Adres
E-mail
Śledź nas
Zadzwoń:
515 434 034
Radio eMKa Włocławek
Radio eMKa Facebok

Realizacja