Areszt za spowodowanie śmiertelnych obrażeń

Grozi mu nawet dożywocie

W poniedziałkową noc (18.12.17) policjanci zatrzymali 30-latka podejrzewanego o spowodowanie ciężkich obrażeń u 58 letniego mężczyzny. Pokrzywdzony zmarł po przewiezieniu do szpitala. 30-latek usłyszał już zarzut, za który grozi mu nawet dożywocie. Sąd zadecydował, że najbliższe miesiące spędzi w areszcie.

W poniedziałek (18.12.17) około 1.00 w nocy policjanci zostali zaalarmowani o krzykach dochodzących z jednego z mieszkań przy ul. Dziewińskiej we Włocławku. Mundurowi niezwłocznie udali się na miejsce. W mieszkaniu, do którego dostali się przy pomocy strażaków, zastali dwóch mężczyzn. Do starszego wezwane zostało pogotowie ratunkowe, które zabrało mężczyznę do szpitala. Niestety 58-latek zmarł. Młodszy z mężczyzn, 30-latek, został zatrzymany przez policjantów do wyjaśnienia. Podczas interwencji był wulgarny względem funkcjonariuszy, znieważał policjantów, kierując pod ich adresem wyzwiska. 


Wczoraj (19.12.17) policjanci doprowadzili zatrzymanego do prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty spowodowania obrażeń skutkujących zgonem i znieważenia funkcjonariuszy. Grozi mu nawet dożywotnie pozbawienie wolności. Jeszcze tego samego dnia na wniosek policjantów i prokuratora sąd zadecydował o trzymiesięcznym areszcie dla 30-latka. 

 

 

Zobacz także

Masz informacje?
Adres
E-mail
Śledź nas
Zadzwoń:
515 434 034
Radio eMKa Włocławek
Radio eMKa Facebok

Realizacja