VIII Rajd Prosto z Serca, tym razem będzie się działo!!! Całkowity dochód z rajdu zasili konto WOŚP

Rajd z nagrodami

Jak zwykle króciutko bo tylko 6 kilometrów, za to z konkursami.

Kulminacyjnym punktem rajdu będzie przeprowadzenie konkursów:

1 – na najśmieszniejsze przebranie (najlepiej podczas całej imprezy)

2 – na najładniejszy WOŚP-owy latawiec (jako że tematem przewodnim finału są latawce)

3 – na najdłużej utrzymujący się w powietrzu latawiec (po ocenie wyglądu sprawdzimy, który latawiec najlepiej będzie latał). Głosowanie się będzie odbywać poprzez zbieranie pieniędzy 1 zł = 1 głos. Po podliczeniu kasa ląduje w puszce a zwycięzca dostaje nagrodę. Zapisy i wpłaty wpisowego na rzecz samorealizacji imprezy w wysokości 8 zł od osoby do 11.01.2018 r. w Oddziale Kujawskim PTTK ul. Słowackiego 1a, tel. 54 232 33 54, lub na starcie rajdu 10 zł (w tym przypadku nie gwarantujemy znaczka rajdowego).

Start 13 stycznia 2018 r. o godzinie 900,pętla MPK ul. Promienna, przejdziemy duktami leśnymi i ścieżką nordic walking żeby około 1100 dotrzeć na stadion Przylesie. Gdzie rozstrzygniemy konkursy. Uczestników Rajdu obowiązuje Regulamin Rajdu i Karta Turysty. Za zachowanie uczestników i ich bezpieczeństwo odpowiedzialni są opiekunowie grup (1 opiekun na 10 uczestników).

Rajd odbędzie się bez względu na pogodę. Uczestnicy będą mogli odcisnąć pamiątkową pieczęć rajdową, potwierdzić punkty na odznaki turystyczne, drużyny otrzymają pamiątkowe dyplomy, a uczestnicy pamiątkowe znaczki (o ile się zgłoszą do 11 stycznia). Organizator czyli KTP O/Kuj. PTTK we Włocławku w osobach przodownika TP Joanny Zygadło i przewodnika Kuj.-Pom., przodownika TP Marka Zygadło zastrzega sobie prawo do zmiany trasy rajdu, oraz ostatecznej interpretacji regulaminu rajdu. Powodzenia konstruktorom i do zobaczenia na rajdzie. 

Masz informacje?
Adres
E-mail
Śledź nas
Zadzwoń:
515 434 034
Radio eMKa Włocławek
Radio eMKa Facebok

Realizacja