Przegrana WTS-u ze Spójnią i strata pozycji lidera II ligi siatkówki kobiet

Przykra niespodzianka dla włocławskich kibiców

Przegrana, która boli.

Tylko w III secie włocławianki zagrały tak, jak oczekują kibice i sponsorzy. WTS, któremu postawino cel awansu w tym sezonie awans do I ligi kobiecej siatkówki, zagrał bardzo ambitnie, ale słabo. Trudno powiedzieć co było przyczyną przygranej ze Spójnią Stargard. Gospodynie grały dość nerwowo a roszady w składzie dokonywane przez trenera Zacharka nie wiele wnosiły. Można powiedzieć, że serce chciało a ręce i nogi nie niosły. Na dodatek z kontuzją pleców grała Alicja Walczak, libero WTS-u. Trener Zacharek, nie wiedzieć czemu, nie dał pograć drugiej libero Zuzannie Abdulzade. Zaś Ala, sama musiała pomóc swoim plecom. 

WTS KDBS Bank Włocławek - KS Spójnia Stargard 1:3 (22:25, 19:25, 25:12, 21:25)

WTS KDBS Bank Włocławek: Monika Mikołajczyk, Izabela Wasiak, Anna Wodrowska, Aleksandra Wyczałkowska, Alicja Walczak, Cecylia Pietruszka, Oliwia Szuman, Daria Pik, Zuzanna Abdulzade, Natalia Bielińska, Aneta Pietrzyńska, Patrycja Forma.

Trener: Marek Zacharek

Po tej przegranej włocławinanki straciły pozycję lidera, a do pierwszej drużyny tracą 1 punkt. Najbliższe spotkanie WTS zagra z Czarnymi Słupsk (Hala Mistrzów o godz. 17.00).

Masz informacje?
Adres
E-mail
Śledź nas
Zadzwoń:
515 434 034
Radio eMKa Włocławek
Radio eMKa Facebok

Realizacja