„PRZYWITAJ MIKOŁAJA” we WZORCOWNI - niedziela 3 grudnia w godzinach 12:00 - 18:00.

Uwaga!

Mikołaj we Wzorcowni Tradycyjnie, jak co roku Centrum Handlowe Wzorcownia zaprasza dzieci z rodzicami na spotkanie z Mikołajem.

Do Wzorcowni Mikołaj przybywa zawsze nietypowym pojazdem. Były już renifery, limuzyna-kabriolet, piękna kareta z końmi, a tym razem będzie to Express Polarny.

Po przywitaniu, Mikołaj wraz z Elfami zabierze wszystkie dzieci do wspólnej zabawy w specjalnie przygotowanej strefie z „Domkiem Mikołaja” na poziomie -1 Wzorcowni w godzinach 12:00 - 18:00.

Wspólnie z pomocnikami Mikołaja, Elfami, dzieci będą przygotowywały bombki z użyciem ozdób i niczym nieograniczonej własnej wyobraźni. Najładniejsze bombki Mikołaj będzie nagradzać prezentami. Kolejne prezenty trafią do autorów najpiękniejszych listów, które będą pisane i ozdabiane przez dzieci w trakcie spotkania. Jedną z atrakcji będą pokazy żonglerskiei zabawy z niezwykłym elfem finalistą programu TVN - „Mam Talent”. Do wygraniabędą też wycieczki Expressem Polarnym.

 

W PROGRAMIE:

 

- Powitanie Mikołaja na Placu Grodzkim przed Wzorcownią o godzinie 12:00

- Zdjęcia z Mikołajem

- Pisanie listów do Mikołaja - „Mikołajowa Poczta”

- Konkursy z nagrodami oraz zabawy z Elfami

- Ozdabianie bombek świątecznych

- Przejażdżki Polarnym Expresem

- Pokazy żonglerskie i zabawy z niezwykłym elfem finalistą programu TVN „MamTalent”

 

Uwaga!

Wzorcownia zaprasza również we wtorek 6 grudnia. W tym dniu Mikołaj od 15:00 do 19:00 będzie czekał na dzieci ze słodyczami.Masz informacje?
Adres
E-mail
Śledź nas
Zadzwoń:
515 434 034
Radio eMKa Włocławek
Radio eMKa Facebok

Realizacja