Jarmark Bożonarodzeniowy

Posłuchamy również kolęd i pastorałek

Przygotowujemy się do Jarmarku Bożonarodzeniowego! 16 i 17 grudnia w godz. 10.00-18.00 na placu Wolności odbędzie się III Włocławski Jarmark Bożonarodzeniowy. 

Podczas Jarmarku będą stoiska oferujące smakołyki, zabawki, ozdoby bożonarodzeniowe i upominki świąteczne. Pojawi się wielu producentów, twórców ludowych i rękodzielników, którzy będą prezentować i sprzedawać swoje wyroby w udekorowanych świątecznie domkach handlowych.

Na placu Wolności staną świąteczne iluminacje. Nie zabraknie innych atrakcji: jedną z nich będzie pokaz rzeźbienia w lodzie w wykonaniu ICE TEAM z Poznania, uczestników mistrzostw świata oraz najbardziej prestiżowych konkursów rzeźbienia w lodzie, gdzie podczas 3-godzinnego pokazu powstanie artystyczna rzeźba lodowa. Rzeźbę będzie można oglądać przez dwa dni trwania Jarmarku.

Najmłodsi będą mogli przejechać się „kolejką Świętego Mikołaja”, która będzie woziła dzieci za darmo w sobotę i niedzielę w godz. 10.00-18.00. Nie zabraknie choinki i Świętego Mikołaja, z którym będzie można wykonać pamiątkowe zdjęcie.

Cały czas przyjmowane są zgłoszenia chętnych do udziału w Jarmarku. Kartę zgłoszeniową można pobrać ze strony: http://www.wloclawek.pl/pl/artykuly/55/dokumenty-do-pobrania   

Pojawi się wielu producentów, twórców ludowych i rękodzielników, którzy będą prezentować i sprzedawać swoje wyroby w udekorowanych świątecznie domkach handlowych.

 

 

 

 

Masz informacje?
Adres
E-mail
Śledź nas
Zadzwoń:
515 434 034
Radio eMKa Włocławek
Radio eMKa Facebok

Realizacja