Włocławska Liga Koszykowi Amatorskiej

Po amatorsku

Wyniki i statystyki kolejnych meczów WLKA rozegranych 26.11.2017r. kol nr. 2

Ekoryniec – Chemikor  57-72 (10-15,14-15,11-21,10-21)

Ekoryniec: Witwicki 15(1), Przybyłowski 4, Wielicki 9(1), Różanowski 8, Mosakowski 2, Wasik 3(1), Różanowski M. 5(1), Stojak 11(1). Tr.Ł. Szlaskiewicz

Chemikor: Kauwa 10, Grzybek B. 12(2), Miklaszewski 21, Nencki 2, Pilarski 2, Spryszyński 9, Waliszewski 15(1), Sporny 1. Tr M. Kryska

 

Mega Print – Groneko  42-58 (10-14,14-19,15-9,3-16)

Mega: Szarpak 6, Durma 10, Hybiński 13(3), Kruszka 7(1), Sarnowski 6(1). Tr. J. Lewandowski

Groneko: Miśkiewicz 8(2), Wójcik 11, Pawlata 10, Żbikowski 8, Kowalczyk 6, Maciejewski 5(1), Kuliński 8, Karpiński 2. Tr. P. Pawlata

 

Promot Centrum Komputerowe – End Corr  66-51 (20-11,12-16,20-13,14-11)

Promot: Stawicki 7(1), Grzędzicki 3, Kijewski 23, Malendowicz 5(1), Bartoszynski 2, Grzegorzewski S. 8, Nowakowski 18(1). Tr. S. Grzegorzewski

End: Zakrzewski 5(1), Dagga 18, Skowroński 12(2), Krzywiec 3, Szałański 13. Tr. W. Królikowski

 

Open Partner/Autoserwis P2 – BHP Ekspert  58-56  (17-17,13-12,20-16,8-11)

Open; Skowroński 11(1), Gawlak 10(2), Nowak 3(1), Zięty 8, Kowalczyk 7, Ochocki 7, Zych 12(2). Tr. M. Skowroński

BHP: Świech 7, Frontczak 16(1), Lewandowski 7, Borowski 7(2), Wojciechowski 2, Kłódkowski 8(1), Szlaskiewicz 6(2), Ręgocki 3. Tr. W.Królikowski

 

Sangaz –Flormet   55-71(21-13,13-20,5-20,16-18)

Sangaz: Więckiewicz 8(2), Czajkowski Ł.9(3), Czajkowski M. 2, Franczyk 2, Hołda 6(1), Jaroszewski 2, Mirolewicz 18(4), Jędrzejewski 8. J. Jaroszewski

Flormet: Janczura Ł. 4, Janczura E. 22(3), Kowalski 3(1), Biliński 4(1), Pawlak 9, Stachera 19(4), Kowalewski 10. Tr. M. Chodorowski

 

Saniko – Selenka/DGS   56-84  915-19,5-17,9-16,27-32)

Saniko: Mularski 19(5), Charzewski 8(2), Przyjałkowski 4, Łochocki2, Wysiński 6, Krygier 17(2). Tr. M. Ślipko

Selenka: Deskiewicz 12, Nowakowski 3, Zboiński 21(2), Rosiak 2, Tucholski 5(1), Łukowski 1, Zandarski 7(2), Jaroszewski 6, Wiśniewski 9(3), Rosiak K. 13, Waszak 5. Tr.Ł Paradowski

 

AZS/PWSZ – wloclawek.info.pl  38-76 (14-23,8-19,7-15,9-19)

AZS: Rybka 2, Brzeziński 5, Wiśniewski 20(3), Kujawski 3(1), Pietrzak 2, Podgórski 6. Tr. W. Pietrzak

Info: Majchrzak 13(1), Pawłowski 18(2), Cichorski 17(2), Korpalski 12, Ręgocki 14(3), Bierzgalski 2. Tr.B. Rędzkowski



Green Team – Maspol D&R  51-64  914-17,9-18,12-12,16-17)

Green: Majer 13,Rypiński 2, Miziołek 11, Baranowski 17(2), Pińkowski 3(1), Urlich 5(1). Tr. B. Perlikowski

Maspol: Brzostowicz 1, Kłosowski 18, Witwicki 13(1), Trymerski 5(1), Markiewicz 5(1), Kujawa 8, Niedzielski 4, Witkowski 10. Tr. Nie wpisano

 

Pauza – Delecta I liga

 

I  liga

Mecze rozegrane

Flormet  - AZS/PWSZ  62-64

wloclawek.info.pl  - Open Prtner/Autoserwis P2  51-49

BHP Ekspert  - Delecta  94-46

Sangaz – pauza

 

Tabela

 

1. wloclawek.info.pl                          2   4   127-87
2. BHP Ekspert                                 2   3   150-104

3. Flormet                                        2   3   133-109
4. Open Partner Autoserwis P2           2   3   107-107
5. AZS/PWSZ                                    2    3  102-138
6. Sangaz                                         1    2    55-71
7. Delecta                                         1    1    46-94






II  liga

 

Mecze rozegrane

Chemikor – Green Team  60-48

End Corr – Saniko  72-49

UKS Feniks – Piast Bądkowo   43-60

Promot C.K. – Ekoryniec  75-63

Maspol D&R – Mega Print  75-54

Groneko – Selenka/DGS  46-54

Piast Bądkowo- Promot C.K  47-62 (z 2kol)

Chemikor – UKS Feniks  62-49 (z 5kol)

 

Tabela

 

  1. Promot Centrum Komputerowe           3   6   203-161

  2. Chemikor                                          3   6   194-154

  3. Selenka/DGS                                     2   4   138-102

  4. Maspol                                              2   4   139-105

  5. End Corr                                            2   3   138-120

  6. Groneko                                             2   3     104-96

  7. Piast Bądkowo                                    2   3   107-105

  8. Green Team                                       2   2     99-124

  9. Ekoryniec                                          2   2   120-147

  10. UKS Feniks                                        2   2     92-122

  11. Mega Print                                        2   2     96-133

  12. Saniko                                                2   2   105-156



Terminarz meczów WLKA które zostaną rozegrane 03.12.2017

Godz.   9.00  Maspol – Ekoryniec

          10.25  Groneko – Green Team

          11.50  Selenka/DGS – Mega Print

          13.15  BHP Ekspert – AZS/PWSZ

          14.40  Chemikor- Piast Bądkowo

          16.05  Delecta – Open Partner/AutoserwisP2

          17.30  UKS Feniks – Saniko

          18.55  wloclawek.info.pl – Sangaz

Ostatnie mecze mogą się rozpoczynać kilka minut wcześniej w przypadku zaoszczędzenia czasu





Masz informacje?
Adres
E-mail
Śledź nas
Zadzwoń:
515 434 034
Radio eMKa Włocławek
Radio eMKa Facebok

Realizacja