Ulica Papieżka będzie rozbudowana za ponad 10 mln. zł

Gwarancja na 96 miesięcy

Urząd Miasta rozstrzygnął przetarg, którego przedmiotem są roboty budowlane związane z rozbudową i budową nowych odcinków dróg gminnych.

Chodzi o ulicę Papieżka od ul. Zielnej do Al. Kazimierza Wielkiego (odcinek o długości około 1660 m), ulicę Duninowską od skrzyżowania z istniejącym odcinkiem ul. Papieżka do skrzyżowania z projektowanym odcinkiem ul. Papieżka (odcinek o długości około 180 m) wraz z rozbudową skrzyżowania ul. Papieżka z ul. Zielną oraz przebudową wlotu ul. Papieżka w Al. Kazimierza Wielkiego.

Najkorzystniejszą ofertę w przetargu złożyło konsorcjum firm: Włocławskie Przedsiębiorstwo Robót Drogowych – lider konsorcjum oraz członkowie: Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Budowlanych SA z Gostynina, Przedsiębiorstwo Budowlano Instalacyjne BUD-INSTAL Grażyna Marchlewska z Włocławka, Przedsiębiorstwo Budowlano Usługowe EL-MAR Marcin Wnukiewicz z Fabianek oraz Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe LUX-DOM z Włocławka.

Cena oferty brutto najkorzystniejszej oferty wynosi 10.461.000,00 zł, z najkrótszym terminem realizacji zadania, tj. 31.01.2020 roku i najdłuższym terminem gwarancji i rękojmi na wykonane roboty budowlane wynoszącym 96 miesięcy.

 

Zobacz także

W najbliższą środę
Biały Listek CSR
Dla odwiedzających muzea tej nocy przygotowano specjalne atrakcje
Masz informacje?
Adres
E-mail
Śledź nas
Zadzwoń:
515 434 034
Radio eMKa Włocławek
Radio eMKa Facebok

Realizacja