Grają , grają!!!

Amatorzy z żyłką walki

Terminarz kolejnych meczów WLKA kol nr. 2

26.11.2017r (niedziela) wszystkie mecze w sali ZS nr. 4

Godz.  9.00 Ekoryniec – Chemikor II liga

         10.25 Mega Print – Groneko II liga

         11.50 Promot Centrum Komputerowe – End Corr (mecz awansem z kol 3)  II liga

         13.15 Open Partner/Autoserwis P2 – BHP Ekspert  I liga

         14.40 Sangaz –Flormet  I liga

         16.05 Saniko – Selenka/DGS   II liga

         17.30 AZS/PWSZ – wloclawek.info.pl  I liga

         18.55 Greean Team – Maspol D&RII  liga

          Pauza – Delecta  I liga

I  liga

Mecze rozegrane

Flormet  - AZS/PWSZ  62-64

wloclawek.info.pl  - Open Prtner/Autoserwis P2  51-49

BHP Ekspert  - Delecta  94-46

Sangaz – pauza

 

Tabela


1. BHP Ekspert                                 1 2 94-46
2. AZS/PWSZ                                   1 2 64-62
3. wloclawek.info.pl                          1 2 51-49
4. Flormet                                        1 1 62-64
5. Open Partner Autoserwis P2           1 1 49-51
6. Delecta                                        1 1 46-94

7. Sangaz –pauzował

 

Następna kolejka nr 2 rozpisana  j/w

 

3 kol 03.12.2017

Flormet – pauza

wloclawek.info.pl – Sangaz

BHP Ekspert – AZS/PWSZ

Delecta – Open Partner/Autoserwis P2

 

II  liga  - mecze rozegrane

End Corr – Saniko  72-49

UKS Feniks – Piast Badkowo   43-60

Promot C.K. – Ekoryniec  75-63

Maspol D&R – Mega Print  75-54

Groneko – Selenka/DGS  46-54

Piast Bądkowo- Promot C.K  47-62 (z 2kol)

Chemikor – UKS Feniks  62-49 (z 5kol)

 

Tabela

 

  1. Promot Centrum Komputerowe           2  4  138-110

  2. Chemikor                                          2  4  122-97

  3. Piast Bądkowo                                   2  3  107-105

  4. End Corr                                            1  2  72-54

  5. Maspol                                              1  2  75-54

  6. Selenka/DGS                                     1  2  54-46

  7. UKS Feniks                                        2  2  92-122

  8. Groneko                                            1  1  46-54

  9. Ekoryniec                                          1  1  63-75

  10. Green Team                                       1  1  48-60

  11. Mega Print                                         1  1  54-75

  12. Saniko                                               1  1  49-72

 

Następna kolejka nr 2 rozpisana  j/w

 

Kol 3 rozegrana będzie 03.12.2017

UKS Feniks – Saniko

Chemikor – Piast Bądkowo

Maspol – Ekoryniec

Groneko- Greean Team

Selenka/DGS- Mega Print










Zobacz także

Masz informacje?
Adres
E-mail
Śledź nas
Zadzwoń:
515 434 034
Radio eMKa Włocławek
Radio eMKa Facebok

Realizacja