Konkurs na plakat Niepodległej

Przedsięwzięcie odbywa się w ramach Programu Wieloletniego Niepodległa na lata 2017-2021.

Dziewięć tysięcy złotych wynosi pula nagród w ogólnopolskim konkursie na plakat z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości, ogłoszonym przez wojewodę kujawsko-pomorskiego Mikołaja Bogdanowicza.

Przedmiotem konkursu jest plakat nawiązujący w swojej treści do 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Technika prac jest dowolna.

Uczestnikami mogą być osoby pełnoletnie – profesjonalni artyści, a także uczniowie i studenci szkół plastycznych z całego kraju. Termin nadsyłania prac mija 15 grudnia 2017 roku. Prace konkursowe oceni komisja powołana przez wojewodę.

Na autora najlepszego plakatu czeka Nagroda Główna w wysokości 5000 zł. Zdobywca Drugiej Nagrody otrzyma 3000 zł, zaś Trzeciej Nagrody – 1000 zł. Ogłoszenie wyników nastąpi jeszcze w tym roku. Zwieńczeniem konkursu będzie wystawa plakatów w siedzibie Kujawsko-Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Bydgoszczy. Ponadto zwycięska praca trafi do materiałów publikowanych przez urząd w ramach obchodów 100-lecia niepodległości.

Pełna informacja, w tym regulamin konkursu: http://www.bydgoszcz.uw.gov.pl/pl/aktualnosci/konkurs-na-plakat-niepodleglej.html


Zobacz także

Masz informacje?
Adres
E-mail
Śledź nas
Zadzwoń:
515 434 034
Radio eMKa Włocławek
Radio eMKa Facebok

Realizacja