"Porozmawiajmy o..."

„Wybrane zagadnienia z psychologii Internetu”

Spotkania z psychologiem Kujawsko-Pomorskie Centrum Nauczycieli we Włocławku rozpoczyna cykl seminariów, których celem jest wyposażenie nauczycieli w wiedzę psychologiczną przydatną w praktyce pedagogicznej.

Dziś (21.11.17 r.) o godz. 15.00 odbędzie się pierwsze spotkanie, na temat: „Wybrane zagadnienia z psychologii Internetu”. Spotkanie poprowadzi dr hab. Wojciech Gulin - nauczyciel akademicki, psycholog, prorektor Kolegium Jagiellońskiego Toruńskiej Szkoły Wyższej.

Spotkanie będzie miało na celu ukazanie internetowych zagrożeń oraz sposobów przeciwdziałania. Internet bowiem to nie tylko konkretne korzyści - to również zagrożenia, ta „ciemna” strona potrafi spowodować nawet samobójstwa (coraz powszechniejszy ejt,poczucie anonimowości i inne zachowania). Najbardziej zagrożonymi osobami są dzieci i młodzież - nie są bowiem w stanie ocenić rozmiaru zagrożeń.

Informacja o spotkaniu: http://www.cen.org.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=1766:porozmawiajmy-o-spotkania-z-psychologiem&catid=39:aktualnoci

 

Masz informacje?
Adres
E-mail
Śledź nas
Zadzwoń:
515 434 034
Radio eMKa Włocławek
Radio eMKa Facebok

Realizacja