Włocławska Liga Koszykowi Amatorskiej

Amatorski basket

Wyniki meczów WLKA rozegranych 19.11.2017 r.

Maspol D&R –Mega Print  75-54  (19-13, 21-13 ,17-11, 18-17)

Maspol: Czernielewski 10, Niedzielski K. 2, Syska 3, Kłosowski 26(2), Witwicki 11(1), Trymerski 3(1), Markiewicz 5, Kujawa 15. Tr B. Kujawa

Mega: Jankowski 3(1), Durma 18, Hybiński 14(4), Chrzanowski 8(2), Kruszka 2, Sarnowski 4, Morawski 4, Walk 1. Tr. Nie wpisano

 

Groneko – Selenka/DGS 46-54  (14-16,12-9,8-8,12-21)

Groneko: Wójcik 4, Pawlata 12, Gibczyński 4, Żbikowski 11, Kowalczyk 6, Kuliński 7, Krpinski 2. Tr. P.Pawlata

Selenka: Nowakowski 2, Zboiński 14(3), Tuszyński 2,Rosiak 2, Tucholski 15(5), Łukowski 5, Zandarski 2, Janoszewski 2, Paradowski 2, Rosiak K. 8. Tr. B. Rędzikowski

 

wloclawek.info.pl  - Open Partner AutoserwisP2  51-49  (14-10,14-13,15-8,8-18)

info: Majchrzak 10, Pawłowski 23(1), Cichorski 5, Korpalski 5(1), Pawlak 8, tr. Nie wpisano

Auto: Szowiński 5(1), Szperling 3, Gawlak4(1),Zięty (1), Kowalczyk 4, Ochocki 7, Zych 19. Tr M.Skowroński

 

BHP Ekspert – Delecta  94-46  (25-12,21-12,26-12,22-10)

Ekspert: Świech 10, Kosiński 2, Frontczak 10, Kucharski 8,Lewandowski 20(1),Wojciechowski 8, Kłódkowski 13(2),Szląskiewicz 13(2), Ręgocki 7, Borowski 3(1). Tr. W. Królikowski

Delecta; Siecinski 4, Pałucki 3(1), Ręgocki 8, Błaszczyk 2, Czarnecki 6(2), Urbański 8(1), Świeciak 15. Tr. K. Czarnecki

 

Flormet – AZS/PWSZ  62-64  (13-12,20-14,15-16,10-16,4-6)

Flormet: Kołodziejczak 11(2), Cykowski 11(2), Janczura E. 11, Bilinski 1, Pawlak 4, Czajkowski 22(2), Janczura Ł. 2. Tr. M. Chodorowski

AZS: Belter 2, Rybka 2, Brzezinski20, Wiśniewski 25(5),Sochacki 2, Szpadzinski 1, Kujawski 2, Pietrzak 2, Podgórski 8. Tr. W Pietrzak

 

Piast Bądkowo – Promot Centrum Komputerowe  47-62  (9-15,15-18,10-14,13-15)

Piast: Danielak R.3,Kapelinski 12(1), Danielak D. 14, KotowskiP. 9, Długozima4, Andrusiak 4. Tr. Kapeliński

Promot: Stawicki 2, Kijewski 9, Bartoszynski 5(1), Grzegorzewski S. 12, Nowakowski32(3). Tr. S. Grzegorzewski

 

End Corr – Saniko  72- 49  (16-8, 24-7,10-13, 22-21)

End: Kaczmarek 2, Lewandowski 4,Łydka 17(1),Zakrzewski 8(2), Dagga 8, Skowronski 14, Krzywiec 4, Wojciechowski 3, Witkowski 1,Szałański 11. Tr. W. Królikowski

Saniko: Mularski 16(2), Malinowski 2, Charzewski 3(1), Przyjałkowski  8(2), Szymański 3(1), Wysiński 10, Krygier 7. Tr. Ślipko

 

UKS Feniks – Chemikor  49 -62  (14-15,15-14,10-17,10-16)

Feniks: Nowakowski 16(2), Baranowski 3, Janiszewski 2, Ziółkowski 11(2), Macholl 4, Nowakowski P. 4, Chruściel 2, Kulpa 2. Tr. R. Walczak/B. Rojewski

Chemikor: Kauwa 1092), Grzybek B.22(2), Wyborski 3(1), Miklaszewski 11, Ulanowski 3, Spryszyński 6, Grzybek M. 3, Waliszewski 4. Tr. M . Kryska

 

Terminarz godzinowy na 26.11.2017 podamy w poniedziałek.

 

Zobacz także

Masz informacje?
Adres
E-mail
Śledź nas
Zadzwoń:
515 434 034
Radio eMKa Włocławek
Radio eMKa Facebok

Realizacja