Zostań Naszym Dostawcą

Konkurencyjność wśród dostawców

MPWiK Sp. z o.o. wdrożyło Platformę Zakupową platformazakupowa.pl firmy OpenNexus - w celu realizacji i usprawnienia procesu zakupowego w MPWiK oraz zwiększenia konkurencyjności wśród dostawców. 

- platforma zakupowa to narzędzie służące do przejrzystej komunikacji z dostawcami towarów i usług. Dostawcy składają oferty bezpośrednio na stronach zapytań ofertowych    oraz aukcji elektronicznych.

- każdy potencjalny dostawca ma gwarantowany swobodny i bezpłatny dostęp do platformy zakupowej. Zapytania ofertowe MPWiK wysyłane są na skrzynkę e-mail dostawcy.

- jeśli chcą Państwo zostać dostawcą Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. we Włocławku, to zachęcamy do bezpłatnego zapisania się w danej grupie dostawców MPWiK na stronie internetowej: https://platformazakupowa.pl/mpwik_wloclawek

Wśród klientów firmy OpenNexus znajduje się spora grupa podmiotów z sektora publicznego (urzędy miast, komendy policji itp.) oraz krajowych firm wodociągowych pod usługi, których platforma była dostosowywana, są to firmy wodociągowe z takich miast jak:

- Poznań, Oświęcim, Gliwice, Opole, Dębica, Chodzież, Częstochowa, Świecie, Toruń, Żnin, Oleśnica, Połczyn, Leszno, Tczew.

Monika Budzeniusz

Główny specjalista ds.komunikacji społeczne MPWiK Sp.z o.o.

Zobacz także

Oferta dostępna będzie od 18 do 31 stycznia br. lub do wyczerpania…
Edycjia Akademii Dokumentalnej we Włocławku
Druga kolejka
Masz informacje?
Adres
E-mail
Śledź nas
Zadzwoń:
515 434 034
Radio eMKa Włocławek
Radio eMKa Facebok

Realizacja