Zostań Naszym Dostawcą

Konkurencyjność wśród dostawców

MPWiK Sp. z o.o. wdrożyło Platformę Zakupową platformazakupowa.pl firmy OpenNexus - w celu realizacji i usprawnienia procesu zakupowego w MPWiK oraz zwiększenia konkurencyjności wśród dostawców. 

- platforma zakupowa to narzędzie służące do przejrzystej komunikacji z dostawcami towarów i usług. Dostawcy składają oferty bezpośrednio na stronach zapytań ofertowych    oraz aukcji elektronicznych.

- każdy potencjalny dostawca ma gwarantowany swobodny i bezpłatny dostęp do platformy zakupowej. Zapytania ofertowe MPWiK wysyłane są na skrzynkę e-mail dostawcy.

- jeśli chcą Państwo zostać dostawcą Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. we Włocławku, to zachęcamy do bezpłatnego zapisania się w danej grupie dostawców MPWiK na stronie internetowej: https://platformazakupowa.pl/mpwik_wloclawek

Wśród klientów firmy OpenNexus znajduje się spora grupa podmiotów z sektora publicznego (urzędy miast, komendy policji itp.) oraz krajowych firm wodociągowych pod usługi, których platforma była dostosowywana, są to firmy wodociągowe z takich miast jak:

- Poznań, Oświęcim, Gliwice, Opole, Dębica, Chodzież, Częstochowa, Świecie, Toruń, Żnin, Oleśnica, Połczyn, Leszno, Tczew.

Monika Budzeniusz

Główny specjalista ds.komunikacji społeczne MPWiK Sp.z o.o.

Masz informacje?
Adres
E-mail
Śledź nas
Zadzwoń:
515 434 034
Radio eMKa Włocławek
Radio eMKa Facebok

Realizacja