Znakowanie rowerów przed sezonem zimowym

O dokładnym terminie powrotu dyżurów znakowania rowerów poinformujemy

Siedmiu właścicieli rowerów zgłosiło się wczoraj na ich oznakowanie. To z pewnością już ostatnie przypadki przed sezonem zimowym. Sezon znakowania włocławscy policjanci wznowią z nadejściem wiosny.

Miniony wtorek (7.11.17) był kolejnym, kiedy to osoby zainteresowane znakowaniem rowerów mogły zgłosić się do włocławskiej komendy. To właśnie każdy pierwszy wtorek miesiąca był tym dniem, w którym właściciele jednośladów mogli zadbać w komendzie o ich zabezpieczenie.

Mimo mało sprzyjającej aury, jeszcze siedmiu mieszkańców stawiło się wczoraj ze swoimi rowerami do ich oznakowania. Czynność ta ma zminimalizować ryzyko kradzieży. Numer identyfikacyjny naniesiony na ramę roweru z pewnością odstrasza potencjalnego złodzieja, który zechciałby np. dalej z niego korzystać, czy też usiłować go sprzedać.

Z uwagi na to, że zima coraz bliżej i z pewnością nie jest to dogodny czas do podróżowania rowerem, włocławscy policjanci zawieszają wtorkowe dyżury znakowania rowerów do czasu nadejścia wiosny.

Jeśli jednak w okresie zimowym znajdzie się osoba, która zechce oznakować swój jednoślad, będzie miała taką możliwość po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym. W takich przypadkach prosimy o kontakt z Wydziałem Prewencji pod numerem  nr 54/414-53-06 celem ustalenia daty znakowania.

 

nadkom. Joanna Seligowska-Ostatek
Oficer Prasowy KMP we Włocławku

 

 

Zobacz także

Masz informacje?
Adres
E-mail
Śledź nas
Zadzwoń:
515 434 034
Radio eMKa Włocławek
Radio eMKa Facebok

Realizacja