Ruszył nabór zgłoszeń na III Włocławski Jarmark Bożonarodzeniowy

Na placu Wolności staną świąteczne iluminacje

16 i 17 grudnia w godz. 10.00-18.00 na placu Wolności odbędzie się III Włocławski Jarmark Bożonarodzeniowy. Podczas Jarmarku będą stoiska oferujące smakołyki, zabawki, ozdoby bożonarodzeniowe i upominki świąteczne.

Pojawi się wielu producentów, twórców ludowych i rękodzielników, którzy będą prezentować i sprzedawać swoje wyroby w udekorowanych świątecznie domkach handlowych.

Będzie pysznie i kolorowo. Nie zabraknie również atrakcji: odbędzie się pokaz rzeźbienia w lodzie w wykonaniu ICE TEAM z Poznania, uczestników mistrzostw świata oraz najbardziej prestiżowych konkursów rzeźbienia w lodzie, gdzie podczas 3-godzinnego pokazu powstanie artystyczna rzeźba lodowa. Początek godz. 10.00. Rzeźbę będzie można oglądać przez dwa dni trwania Jarmarku. Najmłodsi „Milusińscy” będą mogli przejechać się „kolejką Świętego Mikołaja”, która będzie woziła dzieci za darmo w sobotę i niedzielę w godz. 10.00-18.00. Nie zabraknie choinki i Świętego Mikołaja, z którym będzie można wykonać pamiątkowe zdjęcie. Posłuchamy również kolęd i pastorałek w wykonaniu małych i dużych włocławian.

Zapraszamy wystawców do udziału w Jarmarku. Kartę zgłoszeniową można pobrać ze strony: http://www.wloclawek.pl/pl/artykuly/55/dokumenty-do-pobraniaZobacz także

Masz informacje?
Adres
E-mail
Śledź nas
Zadzwoń:
515 434 034
Radio eMKa Włocławek
Radio eMKa Facebok

Realizacja