Termomodernizacja budynków wielorodzinnych – spotkanie informacyjne

Organizatorzy zapraszają przedstawicieli spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we Włocławku organizuje spotkanie informacyjne pt. „Fundusze Europejskie na termomodernizację w spółdzielniach i wspólnotach mieszkaniowych miasta Włocławek w ramach Pakietu dla Miast Średnich”.

Spotkanie odbędzie się 14 listopada w godzinach od 10.00 do 13.30 w Przedstawicielstwie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego przy ul. Bechiego 2.

W ramach Programu Infrastruktura i Środowisko pojawiła się szansa skorzystania ze wsparcia przez spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe z terenu naszego miasta. Jest to związane z preferencjami dla miast tracących funkcje społeczno-gospodarcze w ramach Pakietu dla Miast Średnich.

Już wkrótce rozpocznie się nabór wniosków o dofinansowanie  projektów. Spotkanie ma na celu przekazanie informacji na temat zasad ubiegania się o wsparcie.

Doradca energetyczny Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu przedstawi najważniejsze informacje na temat wymaganego audytu energetycznego budynków oraz najczęściej popełnianych błędów mogących skutkować odrzuceniem wniosku. Zapraszamy do udziału również audytorów, którzy będą przygotowywali dokumenty.

Na spotkanie zaproszony też został przedstawiciel Miasta, aby omówić zasady sporządzania Planu Gospodarki Niskoemisyjnej i możliwości wprowadzenia w nim zmian.

Zgłoszenia udziału należy przesyłać za pomocą formularza:  http://www.mojregion.eu/index.php/rpo/szkolenia-i-konferencje?mmid=120 lub zgłaszać telefonicznie pod numerami: 54 235 67 21, 797 304 126.

 

Masz informacje?
Adres
E-mail
Śledź nas
Zadzwoń:
515 434 034
Radio eMKa Włocławek
Radio eMKa Facebok

Realizacja