Policjanci dbali o bezpieczeństwo i płynność ruchu w rejonach cmentarzy

Dzisiaj ostatni dzień ogólnopolskich działań policyjnych związanych z Dniem Wszystkich Świętych

W ciągu minionych dni tj. 31 października i 1 listopada policjanci, zgodnie z oczekiwaniami, odnotowali największe natężenie ruchu w rejonach cmentarzy. Mundurowi dbali o porządek i bezpieczeństwo m.in. kierując ruchem. 

Od piątku (27.10.17) policjanci w całej Polsce, także we Włocławku, prowadzą działania „Bezpieczny weekend-ZNICZ 2017”. Ich celem jest dbanie o bezpieczeństwo podróżnych, którzy wyruszyli w trasę, by odwiedzić groby bliskich.

Mundurowych nie brakuje również w rejonach cmentarzy. Czuwają tu nad porządkiem publicznym, bezpieczeństwem i płynnością ruchu. Największe natężenie ruchu pojazdów i pieszych włocławscy mundurowi odnotowali 31 października i 1 listopada. Wówczas to do działań w rejonach cmentarzy wystawiona była największa ilość funkcjonariuszy. Policjanci reagowali na pojawiające się utrudnienia na drodze i kierowali ruchem, aby wyeliminować „korki”. W tych dniach na terenie miasta i powiatu mundurowi odnotowali łącznie 25 kolizji. Na szczęście nie doszło do żadnego wypadku.

Dzisiaj ostatni dzień policyjnych działań. Jeszcze do godz. 22.00 mundurowi czuwać będą nad bezpieczeństwem w ramach akcji związanej z Dniem Wszystkich Świętych.
nadkom. Joanna Seligowska-Ostatek
Oficer Prasowy KMP we Włocławku

Masz informacje?
Adres
E-mail
Śledź nas
Zadzwoń:
515 434 034
Radio eMKa Włocławek
Radio eMKa Facebok

Realizacja