W dni świąteczne zmieni się organizacja ruchu

Na al. Chopina wzdłuż cmentarza zostanie wyłączony ruch rowerowy

Miejski Zarząd Usług Komunalnych i Dróg informuje, że w dniu 31.10.2017 r. oraz 1.11.2017 r. ruch pojazdów na odcinku al. Chopina od ul. Okrężnej do Al. Kazimierza Wielkiego odbywać się będzie w dwóch kierunkach dwoma pasami ruchu w każdą stronę.

Na całym odcinku ulicy uniemożliwione będą skręty w lewo oraz skręty w lewo z terenów i ulic przyległych do al. Chopina (wyjątek stanowi wyjazd z ul. Cmentarnej, gdzie będzie możliwy wyjazd tylko w lewo – do miasta). 

Ulica Cmentarna, ul. Komunalna i łącznik pomiędzy tymi ulicami będą  31 października i 1 listopada ulicami jednokierunkowymi. Dojazd do ul. Cmentarnej będzie możliwy tylko od strony ul. Komunalnej. Na ul. Komunalnej obowiązywać będzie ruch prawostronny. Lewy pas ul. Komunalnej będzie przeznaczony dla autobusów.

Kierowcy będą mogli korzystać z miejsc postojowych zlokalizowanych przed Halą Mistrzów oraz przed placówkami handlowymi. Postój taksówek osobowych będzie wyznaczony na parkingu OSIR.

 

Szczegółowa informacja na ten temat: https://mzukid.pl/pl,news2,20171026_-_zmiany_w_organizacji_ruchu_w_obrebie_cmentarza_komunalnego_w_dniu_wszystkich_swietych,45.html

 

Masz informacje?
Adres
E-mail
Śledź nas
Zadzwoń:
515 434 034
Radio eMKa Włocławek
Radio eMKa Facebok

Realizacja