PCK mówi: „Stop Dopalaczom”

Więcej informacji można uzyskać w biurze OR PCK przy ul. Zduńskiej 14…

Dyżury w listopadzie Oddział Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża we Włocławku realizuje program „Powiedz Stop Dopalaczom – chroń swoje życie”, który jest współfinansowany ze środków Gminy Miasto Włocławek.

Głównym celem projektu jest podniesienie wiedzy wśród uczniów ze szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, a także ich rodziców i opiekunów, na temat szkód w organizmie oraz skutków społecznych wywołanych spożywaniem narkotyków, a w szczególności dopalaczy. W ramach projektu odbywać się będą zajęcia z pedagogiem, funkcjonować będzie punkt konsultacyjny oraz zorganizowane zostaną dwa konkursy dla młodzieży.

W listopadzie, z punktu konsultacyjnego będzie można skorzystać 8.11 (środa) w godz. 12:00 – 14:00 i 21.11. (wtorek) w godz. 8:00 – 9:30.

Specjalista udziela porad oraz konsultacji z zakresu profilaktyki narkotykowej, a w razie potrzeby przygotowuje młodzież oraz dorosłych do radzenia sobie z problemami związanymi ze środkami uzależniającymi. Do punktu mogą się zgłaszać uczniowie, rodzice oraz opiekunowie.

 

 

Masz informacje?
Adres
E-mail
Śledź nas
Zadzwoń:
515 434 034
Radio eMKa Włocławek
Radio eMKa Facebok

Realizacja