Sukces judoków Włocławskiego Towarzystwa Judo na międzynarodowym turnieju w Warszawie

INTERNATIONAL JUDO LEAGUE

Kolejna edycja MIĘDZYNARODOWEJ LIGI JUDO , w której nasi WTJ-u zdobyli medale.

Złoty medal zdobyla NICOLA BANASIAK w wadze do 44 kg. NICOLA wszystkie walki wygryła przed czasem. W tej samej kategorii wagowej walczyła JULIA WOJEWÓDZKA, która zdobyła srebrny medal. Srebrne medale ze stolicy przywożą również bracia ZDANOWSCY. KAMIL zajął 2 miejsce w wadze do 51 kg. zaś ARKADIUSZ  w grupie młodzików, w wadze do 66 kg. Warto podkreślić ze AREK zmienił kategorię wagową z 60 kg. na 66 kg., jak widać z dobrym rezultatem . Po brązowe medale sięgnęli: ZUZANNA JURCZAK 28 kg. i ALEKSANDER GRADOWSKI 25 kg. Zarówno ZUZIA jak i ALEKSANDER starowali w wyższej kategorii wiekowej. Tuż  za podium uplasowali się: ALICJA GRADOWSKA i KACPER GÓRSKI.