Rozpoczęły się działania „Bezpieczny weekend – ZNICZ 2017” w powiecie włocławskim

Policyjne działania potrwają do czwartku (02.11.17) do godz. 22.00

W związku ze zbliżającym się Dniem Wszystkich Świętych już dzisiaj (27.10.17) ruszają policyjne działania „Bezpieczny Weekend – ZNICZ 2017”. Mundurowi zadbają o bezpieczeństwo i płynność ruchu w rejonach cmentarzy. Działania potrwają do czwartku 2 listopada.

Wkrótce Dzień Wszystkich Świętych i zapewne wielu z nas odwiedzi groby bliskich. W związku z tym już dzisiaj (27.10.17) ruszyła ogólnopolska akcja „Bezpieczny weekend – ZNICZ 2017”, w której uczestniczą również włocławscy policjanci.  W ciągu najbliższych dni należy spodziewać się więc większej ilości patroli na drogach miasta i powiatu, a także w rejonach cmentarzy.

Mundurowi czuwać będą nad bezpieczeństwem i porządkiem na drogach. Działania policjantów polegać będą na m.in. na ujawnianiu i eliminowaniu nieprawidłowych zachowań uczestników ruchu drogowego, a także na czuwaniu nad płynnością ruchu. Policjanci sprawdzać będą stan trzeźwości kierujących, prędkość, prawidłowość przewożenia w pojeździe pasażerów, sposób poruszania się pieszych po drodze, w tym posiadanie przez nich obowiązkowych elementów odblaskowych poza obszarem zabudowanym.

Apelujemy o ostrożną i rozważną jazdę. Nie jedźmy na pamięć, gdyż w tym czasie w rejonie cmentarzy zmieniona będzie organizacja ruchu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Masz informacje?
Adres
E-mail
Śledź nas
Zadzwoń:
515 434 034
Radio eMKa Włocławek
Radio eMKa Facebok

Realizacja