Złodziej – recydywista zatrzymany

Recydywa

Policjanci z Włocławka ustalili i zatrzymali mężczyznę, któremu udowodnili liczne kradzieże z obiektów handlowych na terenie miasta. Łupem 27-latka padały wystawione na regałach kosmetyki i suplementy diety. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Ponieważ kradł w tzw. recydywie, grozi mu teraz do 7,5 roku więzienia.

Funkcjonariusze Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu ustalili mężczyznę, który znalazł sobie łatwy, ale niestety nieuczciwy sposób na życie. We wrześniu i w październiku br. dokonał on licznych kradzieży z różnego rodzaju obiektów handlowych na terenie miasta. Łupem włocławianina padały wystawione na regałach kosmetyki i suplementy diety.

We wtorek (24.10.17) mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mu w dniu wczorajszym (25.10.17) zarzutów. Ponieważ to nie pierwsze przewinienia na jego koncie usłyszał zarzuty w tzw. recydywie. Oznacza to, że czeka go surowsza kara – nawet do 7,5 roku pozbawienia wolności.

Zobacz także

Podróż z jednośladami
W tym gronie także powiat włocławski
„Przez życie bez uzależnień”
Masz informacje?
Adres
E-mail
Śledź nas
Zadzwoń:
515 434 034
Radio eMKa Włocławek
Radio eMKa Facebok

Realizacja