Uczciwi uczniowie wyróżnieni przez policjantów

Bohaterowie z Zespołu Szkół CKR w Kowalu

Policjanci z Kowala podziękowali za uczciwość dwóm uczniom klasy I technikum z Zespołu Szkół CKR w Kowalu. 16-latkowie zaraz po znalezieniu na ulicy portfela z pieniędzmi i dokumentami, odnieśli go na komisariat. Dzięki godnej postawie młodych ludzi zguba jeszcze tego samego dnia wróciła do właścicielki.

 

23.10.17 policjanci z Komisariatu Policji w Kowalu gościli w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Kowalu. Podczas spotkania z gronem pedagogicznym i uczniami mundurowi przypomnieli o podstawowych zasadach bezpieczeństwa na terenie szkoły, a także podczas korzystania z dróg.

Spotkanie było też doskonała okazją do wyróżnienia i podziękowania za godną postawę obywatelską dwóm uczniom klasy I technikum. W zeszłym tygodniu bowiem 16-latkowie przynieśli na komisariat znaleziony na ulicy portfel z pieniędzmi i dokumentami. Dzięki uczciwości młodych ludzi zguba nie trafiła w niepowołane ręce. Jeszcze tego samego dnia wróciła do właścicielki.

Pełniący obowiązki Komendanta w Kowalu nadkom. Grzegorz Demich podziękował znalazcom za ich godne naśladowania postępowanie. Wyróżnieni uczniowie otrzymali z rąk komendanta dyplomy i drobne upominki


nadkom. Joanna Seligowska-Ostatek
Oficer Prasowy KMP we Włocławku

 

Masz informacje?
Adres
E-mail
Śledź nas
Zadzwoń:
515 434 034
Radio eMKa Włocławek
Radio eMKa Facebok

Realizacja