Piłka w grze

O punkty we Włocławku, Brodnicy i Pruszczu

Walka o ligowe punkty.

Najciekawiej zapowiada się mecz w Pruszczu gdzie lider III ligi kobiet zagra z gospodyniami GPKSiR-em. Obie drużyny dzieli w tabeli różnica jednej porażki. Bez przegranej jest WAP, a ten pojedynek zdecyduje, która drużyna zajmie fotel lidera. Póki co na pierwszym miejscu są Wilczyce i niech tak się ostanie.

 

III liga kobiet -21/22 października

 

9 kolejka 
Mustang Wielgie - Fuks Wielowicz 21 października, 11:00
Spójnia Białe Błota - Tucholanka Tuchola 21 października, 11:00
GOKSiR Start Pruszcz - WAP Włocławek 21 października, 11:00
Wda/Strażak Przechowo (Świecie) - Legia Chełmża 21 października, 14:15
Unifreeze II Górzno - Zjednoczeni Piotrków Kujawski 21 października, 11:00
KKP II Bydgoszcz - GLKS Osielsko Żołędowo 22 października, 17:00
Noteć Inowrocław - Gwiazda II Toruń 22 października, 12:00

 

IV liga mężczyzn - 21/22 października

 

12  kolejka
Notecianka Pakość - Cuiavia Inowrocław 21 października, 15:00
Chemik Bydgoszcz - Kujawianka Izbica Kujawska 21 października, 14:00
Legia Chełmża - Naprzód Jabłonowo Pomorskie 21 października, 12:00
Chełminianka Chełmno - Lech Rypin 21 października, 15:00
Sparta Brodnica - Lider Włocławek 21 października, 14:00
Kujawiak Kowal - Orlęta Aleksandrów Kujawski 22 października, 15:00
Pogoń Mogilno - Sokół Radomin 21 października, 15:00
Wisła Nowe - Unia Janikowo 21 października, 15:00
Polonia Bydgoszcz - Start Warlubie 21 października, 11:00

 

Liga okręgowa mężczyzn - 21/22 października

 

11 kolejka
Unia Gniewkowo - LTP Lubanie 21 października, 14:00
Start Radziejów - Gopło Kruszwica 21 października, 15:00
Noteć Łabiszyn - Ziemowit Osięciny 21 października, 14:00
Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Łokietek Brześć Kujawski 22 października, 15:00
Włocłavia Włocławek - Lubienianka Lubień Kujawski 21 października, 16:30
Piast Złotniki Kujawskie - Wisła Dobrzyń 21 października, 15:00
Szubinianka Szubin - GKS Baruchowo 21 października, 11:00
Kujawianka Strzelno - Zdrój Ciechocinek 21 października, 15:00

 

Piłkarska klasa A - 21/22 października (grupa I Włocławek)

 

10 kolejka 
 Pauza: Zgoda Chodecz.
 
Kujawy Kozy - Piast Bądkowo 22 października, 11:00
Wzgórze Raciążek - Orzeł Służewo 21 października, 15:00
Unia Leszcze - MGKS Lubraniec 22 października, 15:00
Unia Choceń - Sadownik Waganiec 21 października, 16:00
Tęcza Topólka - Start Stawki 21 października, 16:00

 

Piłkarska klasa A - 21/22 października (grupa II Włocławek)

 

10 kolejka 
 Pauza: Kujawiak Kruszyn, Skrwa Skrwilno.
 
Grot Kowalki - Victoria Smólnik 21 października, 15:00
Mień Lipno - Wicher Wielgie 21 października, 15:00
Orion Popowo - Wiślanin Bobrowniki 22 października, 15:00
Cukrownik Fabianki - Tłuchovia Tłuchowo 21 października, 16:00

 

 

 

 

 

Zobacz także

Nie są wymagane wyjątkowe zdolności taneczne i wysoka sprawność fizyczna
Są to kamery, które – w ramach Budżetu Obywatelskiego – pojawiły się…
Koniec studiów
Masz informacje?
Adres
E-mail
Śledź nas
Zadzwoń:
515 434 034
Radio eMKa Włocławek
Radio eMKa Facebok

Realizacja