Październikowy Turniej Szachowy ELEKTRYKA 2017

W sobotę 21.10.2017 r. odbył się tradycyjny już Październikowy Turniej Szachowy ELEKTRYKA

Wystartowało 12 uczennic i uczniów. Każdy uczestnik miał na rozegranie partii 15 min. Turniej rozegrano systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund.

Zwyciężył Adam Stanowski z Gimnazjum przy SP nr 23 , który uzyskał 5,5 pkt. przed Adamem Wysockim z Zespołu Szkół Elektrycznych 5,5 pkt. i Julią Stanowską  z Gimnazjum przy SP nr 23 , która uzyskała 5,5 pkt. O kolejności miejsc na podium zdecydowała punktacja pomocnicza. 

Najmłodszym uczestnikiem zawodów był Antoś Kruszyński rocznik 2010 ze SP nr 23.

W kategorii Szkół Podstawowych najlepsi byli:

1. Marta Bychowska z Zespołu Szkoł Katolickich im ks. Jana Długosza   4,5 pkt.

2. Michał Maślankowski z SP nr 23    3 pkt

3. Krzysztof Gradowski z Prywatnej SP "WIEDZA"  3 pkt.

 

Wyniki przedstawia poniższa tabela:

 

 

Wyniki

Opis: Właściwości

Opis: Drukuj

Opis: Zapisz jako..

M-ce

Nr

Tytuł

Nazwisko Imię

R. FIDE

Ranking

Pkt.

MBch.

Bch.

Wins

Prog.

1

3

III

Stanowski, Adam

1151

1600

5.5

21.50

27.50

5

21.0

2

6

V

Wysocki, Adam

0

1200

5.5

20.50

28.50

5

24.0

3

4

II+

Stanowska, Julia

1110

1700

5.5

20.50

28.50

5

23.0

4

2

II

Więckowska, Oliwia

1156

1600

5.0

20.00

27.00

5

19.0

5

1

III

Bychowska, Marta

1206

1400

4.5

19.50

25.50

4

16.0

6

7

bk

Warchoł, Aleksander

0

1000

4.0

16.50

22.50

3

13.0

7

5

IV

Maślankowski, Michał

0

1400

3.0

21.00

28.00

3

16.0

8

8

bk

Koperniak, Patrycja

0

1000

3.0

16.50

22.50

2

13.0

9

12

bk

Gradowski, Krzysztof

0

1000

3.0

16.50

22.50

2

11.0

10

11

bk

Kruszyński, Antoni

0

1000

2.0

13.50

19.00

1

8.0

11

9

bk

Rink, Aleksander

0

1000

1.0

14.50

21.50

0

4.0

12

10

bk

Andrzejewska, Zofia

0

1000

0.0

12.50

19.00

0

0.0

 

 

Lista startowa     Październikowy Turniej Szachowy ELEKTRYKA 2017

Opis: Właściwości

Opis: Drukuj

Opis: Zapisz jako..

Nr

Tytuł

Nazwisko Imię

R. FIDE

Ranking

Klub

Data ur.

1

III

Bychowska, Marta

1206

1400

Zespół Szkół Katolickich im. ks. Jana Długosza

2005

2

II

Więckowska, Oliwia

1156

1600

Gimnazjum Katolickie im. ks. Jana Długosza

2002

3

III

Stanowski, Adam

1151

1600

Szkoła Podstawowa nr 23 we Włocławku

2004

4

II+

Stanowska, Julia

1110

1700

Szkoła Podstawowa nr 23 we Włocławku

2005

5

IV

Maślankowski, Michał

0

1400

Szkoła Podstawowa nr 23 we Włocławku

2005

6

V

Wysocki, Adam

0

1200

Zespół Szkół Elektrycznych we Włocławku

1999

7

bk

Warchoł, Aleksander

0

1000

Gimnazjum nr 12 we Włocławku

2002

8

bk

Koperniak, Patrycja

0

1000

Szkoła Podstawowa nr 23 we Włocławku

2003

9

bk

Rink, Aleksander

0

1000

Szkoła Podstawowa nr 22 we Włocławku

2009

10

bk

Andrzejewska, Zofia

0

1000

Szkoła Podstawowa nr 23 we Włocławku

2004

11

bk

Kruszyński, Antoni

0

1000

Szkoła Podstawowa nr 23 we Włocławku

2010

12

bk

Gradowski, Krzysztof

0

1000

Prywatna Szkoła Podstawowa "Wiedza"

2007

 

 

Najlepsi otrzymali nagrody rzeczowe,  a wszyscy uczestnicy upominki.

 

Zobacz także

„Okno na świat”
Najlepiej z grupy zaprezentował się Marcel Dobrian zdobywając 2 złote i 1…
Przedsięwzięcie odbywa się w ramach Programu Wieloletniego Niepodległa na lata 2017-2021.
Masz informacje?
Adres
E-mail
Śledź nas
Zadzwoń:
515 434 034
Radio eMKa Włocławek
Radio eMKa Facebok

Realizacja