Rozmawiali o bezpieczeństwie w rejonie włocławskich dworców

W rozmowach uczestniczyli policjanci z Bydgoszczy i Włocławka

We włocławskiej komendzie policji odbyło się spotkanie poświęcone zapewnieniu bezpieczeństwa i porządku publicznego na włocławskich dworcach. W rozmowach uczestniczyli policjanci z Bydgoszczy i Włocławka, a także funkcjonariusze straży ochrony kolei, straży miejskiej i administrator budynku dworca. 

Niewątpliwie na poziom bezpieczeństwa wpływ ma współpraca pomiędzy różnego rodzaju służbami i instytucjami odpowiedzialnymi za jego zapewnienie. 
Dzisiaj (13.10.17) w gabinecie pełniącego obowiązki Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji we Włocławku podinsp. Krzysztofa Rakowskiego spotkali się przedstawiciele służb odpowiedzialnych za bezpieczeństwo na włocławskich dworcach. W rozmowach, poza policjantami z regionu, uczestniczyli także: policjant z komendy wojewódzkiej w Bydgoszczy, komendanci straży ochrony kolei, straży miejskiej oraz adminiatrator budynku dworca. 
Poruszano wiele ważnych kwestii dotyczących zapewnia bezpieczeństwa podróżnym i utrzymania porządku publicznego na terenach kolejowych. Wśród omawianych zagadnień nie zabrakło rozmów o wspónych patrolach, czy też o zamontowaniu dodatkowych kamer monitoringu. 
Spotkanie było rówwnież doskonałą okazją do zacieśnienia współpracy na rzecz poprawy bezpieczeństwa mieszkańców i przyjezdnych.   

Masz informacje?
Adres
E-mail
Śledź nas
Zadzwoń:
515 434 034
Radio eMKa Włocławek
Radio eMKa Facebok

Realizacja