Policjanci zapraszają na debatę społeczną w Lubieniu Kujawskim

"Bezpieczeństwo wspólną sprawą"

W najbliższą środę, 18 października w Zespole Placówek Oświatowych w Lubieniu Kujawskim odbędzie się debata społeczna pn. "Bezpieczeństwo wspólną sprawą". Policja zaprasza wszystkich chętnych do uczestnictwa w spotkaniu. Początek debaty o godz. 13.00. 

Policjanci wykorzystują wszelkie okazje, aby spotkać się z mieszkańcami i porozmawiać na temat bezpieczeństwa i nurtujących ich problemów. Doskonałą okazją do spotkań są organizowane przez mundurowych debaty społeczne. 
Najbliższa debata pn. "Bezpieczeństwo wspólną sprawą" odbędzie się w środę, 18 października o godz. 13.00 w Zespole Placówek Oświatowych w Lubieniu Kujawskim przy ul. Szkolnej 15. 
Celem spotkania będzie zdiagnozowanie oczekiwań społeczności lokalnej wobec instytucji działających na rzecz bezpieczeństwa. Debata będzie też doskonałą okazją do omówienia dotychczasowych działań podejmowanych przez policję i oceny stanu bezpieczeństwa. 
Na spotkaniu z mieszkańcami nie zabraknie dzielnicowych z odtworzonych posterunków w  Lubieniu Kujawskim, Chodczu i Lubrańcu. Mieszkańcy będą więc mogli nawiązać z nimi bezpośredni kontakt i porozmawiać o nurtujących ich sprawach. 
Podczas debaty funkcjonariusze przekażą wiele cennych rad na temat szeroko rozumianego bezpieczeństwa, w tym bezpieczeństwa seniorów. 
Zaproszenie na debatę trafiło do rąk władz samorządowych, instytucji pomocowych i innych. 
Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych! 

nadkom. Joanna Seligowska-Ostatek
Oficer Prasowy KMP we Włocławku

Masz informacje?
Adres
E-mail
Śledź nas
Zadzwoń:
515 434 034
Radio eMKa Włocławek
Radio eMKa Facebok

Realizacja