Siatkarki WTS-u nie sprostały NOSiR-owi i odpadły z Pucharu Polski

Pierwsze niepowodzenie

Puchar Polski nie dla siatkarek WTS-u.

Daw pierwsze sety to bardzo wyrównan gra obu drużyn i gdyby włocławianki wygrały chociaż seta mecz mógłby zakoczyć się sukcesem WTS-u. Na poczatku III seta, gdy WTS wyraźnie przegrywał, wydarzyło się coś nieprawdopodobnego z udziałem spikera. Prowadzący mecz powiedział - "(......)trzeba pamiętać, że zespół z Nowego Dworu jeszcze w ubiegłym roku grał w I lidze. Nikt z zespołu nie ubył a gra i doświadczenie robi różnicę w stosunku do dryżyny WTS-u (......)".  Te słowa spowodowały, że gra włocławianek stanęła. Nic im nie wychodziło, błąd gonił błąd. I ostatecznie mecz zakończył się wygraną nowodworzanek 3:0.

WTS KDBS Bank Włocławek – NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki 0:3 (23:25, 22:25, 14:25)

WTS KDBS Bank Włocławek: Izabela Wasiak, Anna Wodrowska, Aleksandra Wyczałkowska, Alicja Walczak, Cecylia Pietruszka, Oliwia Szuman, Daria Pik, Zuzanna Abdulzade, Aneta Pietrzyńska, Patrycja Forma, Monika Mikołajczyk, Natalia Bielińska.

Trener: Marek Zacharek

NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki: Aleksadra Gogol, Monika Kawa, Karolina Dąbrowska, Żaneta Kokoszka, Barbara Adamska, Aleksandra Balcerowicz, Anna Gawęcka, Dominika Balcerowicz, Iga Zmitrowicz, Justyna Antosiewicz, Małgorzata Klimiuk, Joana Karasiewicz, Katarzyna Jędrzejewska.

Trener: Bartosz Kujawski

Najlepsza zawodniczka meczu – Aleksandra Balcerowicz (NOSiR)
Nagroda wyróżnienia prezydenta Marka Wojtkowskiego – Cecylia Pietruszka (WTS)