Do 30 września „kręcimy” kilometry dla Włocławka!

„Kręć Kilometry”

Fundacja Allegro All For Planet po raz 6. zorganizowała największą w Polsce rywalizację rowerową i – od tego roku – także technologiczną, pod hasłem: „Kręć Kilometry”. Nagrodą dla miast z największą liczbą przejechanych kilometrów są eventy technologiczne dla mieszkańców.

 

Obecnie Włocławek jest na 14 miejscu na 1181 miast, w 5 najbardziej rowerowych miastach w Polsce po zakończeniu kampanii odbędą się eventy technologiczne.

W trakcie Allegro Tech Days będzie można np. zbudować robota z klocków lub przetestować jeden z innowacyjnych gadżetów dla rowerzystów. W tym samym czasie odbywać się będą 24-godzinne maratony kodowania – dzięki pracy programistów miasta otrzymają narzędzie, które pozwoli im budować infrastrukturę rowerową w Polsce.

 

Aby wesprzeć swoje miasto w walce o eventy technologiczne, wystarczy podczas rowerowych wycieczek korzystać z jednej z popularnych aplikacji mobilnych. Na zbieranie kilometrów jest czas do końca września.

 

O akcji pisaliśmy tutaj: http://www.wloclawek.pl/pl/artykul/76/6328/na-wakacyjnych-trasach-krecimy-kilometry-dla-wloclawka

 

Zobacz także

W najbliższą środę
Biały Listek CSR
Dla odwiedzających muzea tej nocy przygotowano specjalne atrakcje
Masz informacje?
Adres
E-mail
Śledź nas
Zadzwoń:
515 434 034
Radio eMKa Włocławek
Radio eMKa Facebok

Realizacja