Zatrzymani dwaj braci odpowiedzą za kilka „grzeszków”

Nachlali się i rozrabiali

Włocławscy policjanci zatrzymali dwóch braci, którzy uszkodzili mienie na jednej z posesji oraz naruszyli mir domowy. Dodatkowo podczas zatrzymania byli agresywni i znieważyli funkcjonariuszy. Obaj nietrzeźwi trafili do policyjnego aresztu. Za te wszystkie czyny grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj (11.09.17) po godzinie 14 policjanci podjęli interwencję w Chełmicy Cukrownia (gm. Fabianki) dotyczącą pobicia przez nn osoby dwóch mężczyzn. Podczas rozpytania dwaj braci w wieku 28 i 34-lat twierdzili, że przy jednej z posesji zostali zaatakowani i pobici przez grupę trzech osób. Mundurowi weryfikując ich wersję ustalili, że chwilę wcześniej obaj po uszkodzeniu ogrodzenia weszli na jedną z posesji i pomimo prośby właścicielki nie chcieli opuścić prywatnego terenu. Dodatkowo dobijając się do drzwi uszkodzili szybę. Agresywni mężczyźni po chwili opuścili posesję i poszli w do pobliskiego sklepu. Policjanci mając wiedzę co do przebiegu zdarzenia zatrzymali dwóch braci, którzy stali się agresywni  oraz znieważyli funkcjonariuszy. Po doprowadzeniu do komendy i sprawdzeniu ich stanu trzeźwości okazało się, że 28-latek miał 1,7 promila alkoholu, natomiast starszy ponad 2,6 promila alkoholu w organizmie. Obaj bracia trafili do policyjnego aresztu.

Dzisiaj (12.09.17) po wytrzeźwieniu i zebraniu materiału dowodowego śledczy przedstawią im zarzuty dotyczące naruszenia miru domowego, znieważenia funkcjonariuszy oraz uszkodzenia mienia. Za te wszystkie czyny może im grozić do 5 lat pozbawienia wolności.

sierż. Tomasz Tomaszewski
Zespół Komunikacji Społecznej KMP we Włocławku

Zobacz także

Utwór swoją premierę miał na oficjalnym kanale YouTube Dominiki
Most jak most. Włocławkowi brakuje jeszcze jednej przeprawy
Wśród innych atrakcji z pewnością interesujący będzie pokaz płukania złota w wykonaniu…
Masz informacje?
Adres
E-mail
Śledź nas
Zadzwoń:
515 434 034
Radio eMKa Włocławek
Radio eMKa Facebok

Realizacja