Policja prosi o pomoc w ustaleniu sprawy napadu na sklep jubilerski we Włocławku

Rozbój przy ul. Kaliskiej 94 (sklep jubilerski)

Włocławscy policjanci prowadzą postępowanie w sprawie rozboju w dniu 27.07.2017r. około godziny 13:30 we Włocławku przy ulicy Kaliskiej 94 – sklep jubilerski.

 Jak ustalili mundurowi tego dnia  w pomieszczeniu sklepu jubilerskiego doszło do rozboju przez zamaskowanego sprawcę na sprzedawczynię przy użyciu gazu łzawiącego oraz kradzieży biżuterii ze złota. Następnie sprawca opuścił lokal i udał się do pobliskiej pergoli śmietnikowej , gdzie miał pozostawiony rower i na nim oddalił się w nieznanym kierunku. Z relacji poszkodowanej i świadków wynika, że sprawcą był mężczyzna w wieku około 18-lat, wzrostu około 170 cm, lekko krępej budowy ciała. Ubrany był w spodnie dresowe koloru siwego, bluzę koloru czarnego z kapturem, który podczas napadu i ucieczki miał zaciągnięty na głowę. Na twarzy miał chustę koloru czarnego. Uciekając miał w ręku plecak. Rower, na którym odjechał sprawca był typu „góral”, koloru ciemnego bez żadnych dodatkowych wstawek i oznaczeń oraz nie posiadał błotników i bagażnika.  

W związku z prowadzonym postępowaniem  prosimy o zgłaszanie się osób, które widziały to zdarzenie i sprawcę, a do chwili obecnej nie zgłosiły się. Szczególnie prosimy o zgłoszenie się lub kontakt telefoniczny starszej kobiety, która była świadkiem tego zdarzenia i widziała sprawcę, a do chwili obecnej mundurowym nie udało się ustalić danych kobiety. Wszystkie osoby, które mogą pomóc proszone są o kontakt z prowadzącym postępowanie  pod nr tel. 54/414-52-37; 414-52-02 lub 997.

sierż. Tomasz Tomaszewski 

KMP we Włocławku

 

Zobacz także

Oferta dostępna będzie od 18 do 31 stycznia br. lub do wyczerpania…
Edycjia Akademii Dokumentalnej we Włocławku
Druga kolejka
Masz informacje?
Adres
E-mail
Śledź nas
Zadzwoń:
515 434 034
Radio eMKa Włocławek
Radio eMKa Facebok

Realizacja