Policja prosi o pomoc w ustaleniu sprawy napadu na sklep jubilerski we Włocławku

Rozbój przy ul. Kaliskiej 94 (sklep jubilerski)

Włocławscy policjanci prowadzą postępowanie w sprawie rozboju w dniu 27.07.2017r. około godziny 13:30 we Włocławku przy ulicy Kaliskiej 94 – sklep jubilerski.

 Jak ustalili mundurowi tego dnia  w pomieszczeniu sklepu jubilerskiego doszło do rozboju przez zamaskowanego sprawcę na sprzedawczynię przy użyciu gazu łzawiącego oraz kradzieży biżuterii ze złota. Następnie sprawca opuścił lokal i udał się do pobliskiej pergoli śmietnikowej , gdzie miał pozostawiony rower i na nim oddalił się w nieznanym kierunku. Z relacji poszkodowanej i świadków wynika, że sprawcą był mężczyzna w wieku około 18-lat, wzrostu około 170 cm, lekko krępej budowy ciała. Ubrany był w spodnie dresowe koloru siwego, bluzę koloru czarnego z kapturem, który podczas napadu i ucieczki miał zaciągnięty na głowę. Na twarzy miał chustę koloru czarnego. Uciekając miał w ręku plecak. Rower, na którym odjechał sprawca był typu „góral”, koloru ciemnego bez żadnych dodatkowych wstawek i oznaczeń oraz nie posiadał błotników i bagażnika.  

W związku z prowadzonym postępowaniem  prosimy o zgłaszanie się osób, które widziały to zdarzenie i sprawcę, a do chwili obecnej nie zgłosiły się. Szczególnie prosimy o zgłoszenie się lub kontakt telefoniczny starszej kobiety, która była świadkiem tego zdarzenia i widziała sprawcę, a do chwili obecnej mundurowym nie udało się ustalić danych kobiety. Wszystkie osoby, które mogą pomóc proszone są o kontakt z prowadzącym postępowanie  pod nr tel. 54/414-52-37; 414-52-02 lub 997.

sierż. Tomasz Tomaszewski 

KMP we Włocławku

 

Zobacz także

Ponad 220 tysięcy złotych.
. Po całej akcji właściciele podziękowali mundurowym za ich reakcję
Wniosek o sprawdzenie autokaru
Masz informacje?
Adres
E-mail
Śledź nas
Zadzwoń:
515 434 034
Radio eMKa Włocławek
Radio eMKa Facebok

Realizacja