50-latek miał narkotyki i nie tylko w mieszkaniu

50-latkowi grozi do 10 lat odsiadki

Włocławscy policjanci zatrzymali 50-letniego mężczyznę, który w mieszkaniu posiadał narkotyki oraz alkohol i papierosy bez znaków akcyzowych. Mundurowi ujawnili ponad 50 g środków odurzających oraz 192 litry alkoholu i 100 paczek papierosów. Teraz 50-latkowi grozić może do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej ujawniają w czasie swych działań różne ilości narkotyków. Bywa, że są to znaczne ilości, czasami nieco mniejsze środków odurzających.  Podczas takich działań ujawniają również inne nielegalne produkty w tym alkohol i papierosy, których pochodzenie jest nieznane. Każdy produkt nie wiadomego pochodzenia nie powinien pojawić się na rynku.

Tym razem policjanci w środę (30.08.17) zjawili się w jednym z mieszkań w centrum Włocławka. To właśnie tam, w mieszkaniu 50-letniego mężczyzny ujawnili kilkadziesiąt gram środków odurzających oraz alkohol i papierosy bez znaków akcyzowych. W trakcie przeszukania, w pokoju zabezpieczyli  woreczki strunowe z prawie 43 gramami amfetaminy, prawie 10 gram marihuany oraz w kartonach butelki z alkoholem o łącznej objętości 192 litrów i 100 paczek papierosów bez wymaganych prawem znaków akcyzowych. „Właściciel” towaru został zatrzymany, trafił do policyjnego aresztu.

W piątek (01.09.17) po zebraniu materiału policjanci doprowadzili 50-latka do prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty dotyczące posiadania znacznych ilości środków odurzających oraz posiadania wyrobów spirytusowych i tytoniowych bez wymaganych polskich znaków akcyzy. Za te wszystkie czyny grozi do 10 lat pozbawienia wolności oraz wysoka grzywna.

Zobacz także

Utwór swoją premierę miał na oficjalnym kanale YouTube Dominiki
Most jak most. Włocławkowi brakuje jeszcze jednej przeprawy
Wśród innych atrakcji z pewnością interesujący będzie pokaz płukania złota w wykonaniu…
Masz informacje?
Adres
E-mail
Śledź nas
Zadzwoń:
515 434 034
Radio eMKa Włocławek
Radio eMKa Facebok

Realizacja