Na wakacyjnych trasach „kręcimy" kilometry dla Włocławka!

„Kręć Kilometry”

Fundacja Allegro All For Planet po raz 6. organizuje największą w Polsce rywalizację rowerową i – od tego roku – także technologiczną, pod hasłem:. Nagrodą dla miast z największą liczbą przejechanych kilometrów są eventy technologiczne dla mieszkańców.

 

Obecnie Włocławek jest na 14 miejscu, w 5. najbardziej rowerowych miastach w Polsce po zakończeniu kampanii odbędą się eventy technologiczne.

W trakcie Allegro Tech Days będzie można np. zbudować robota z klocków lub przetestować jeden z innowacyjnych gadżetów dla rowerzystów. W tym samym czasie odbywać się będą 24-godzinne maratony kodowania – dzięki pracy programistów miasta otrzymają narzędzie, które pozwoli im budować infrastrukturę rowerową w Polsce.

 

Jak wesprzeć swoje miasto w walce o eventy technologiczne? Wystarczy podczas rowerowych wycieczek, korzystać z jednej z popularnych aplikacji mobilnych. W czasie kampanii, pojawiać się będą wyzwania, których ukończenie pozwoli na zdobycie także nagród indywidualnych, takich jak: kupony na zakupy na mobilnym Allegro, kamery sportowe czy opaski z monitorem aktywności.

 

Na zbieranie kilometrów jest czas do końca września. Wystarczy dołączyć do kampanii na stronie: www.kreckilometry.pl  i jak najwięcej jeździć na rowerze!

 

Masz informacje?
Adres
E-mail
Śledź nas
Zadzwoń:
515 434 034
Radio eMKa Włocławek
Radio eMKa Facebok

Realizacja