Uczeń Elektryka z tytułem laureata 3 edycji programu naukowego ADAMED SmartUp

ADAMED SmartUp

Bartosz Multan, uczeń Technikum nr 4 w Zespole Szkół Elektrycznych we Włocławku, kształcący się w zwodzie technik teleinformatyk, uzyskał tytuł laureata 3.edycji programu naukowego ADAMED SmartUp, zorganizowanego przez Fundację Adamed.

Bartosz zakwalifikowany został do grona pięćdziesięciu uczestników programu spośród siedmiu tysięcy aplikujących. Uczestniczył w dwutygodniowym letnim obozie naukowym, który odbył się w Warszawie w ramach kampusu SGGW. 5 września w  Warszawie ogłoszona zostanie  dziesiątka finalistów. Finaliści programu będą objęci 10-miesięcznym okresem zajęć oraz wykładów dostosowanych do ich indywidualnych potrzeb.

 

 Jest jednym z najaktywniejszych uczniów włocławskiego Elektryka. Z racji specjalizowania się w teleinformatyce jest twórcą wielu innowacyjnych urządzeń, w tym współwykonawcą robota skonstruowanego w ramach programu z Fundacją Anwil dla Włocławka.  

 

Podczas pobytu na obozie naukowym w zespole 2-osobowym Bartosz tworzył założenia do start up’u skoncentrowanego na pojazdach elektrycznych,
w szczególności na deskach elektrycznych. Obecnie zespół badawczy zbiera opinie dotyczące zapotrzebowania na tego typu sprzęt. Bartosz za pośrednictwem specjalnej ankiety chciałby poznać zdanie potencjalnych odbiorców i zachęca do  jej wypełniania. Ankieta znajduje się pod adresem:https://goo.gl/forms/hOE1U8i91docwnRt1

 

Zobacz także

Ponad 220 tysięcy złotych.
. Po całej akcji właściciele podziękowali mundurowym za ich reakcję
Wniosek o sprawdzenie autokaru
Masz informacje?
Adres
E-mail
Śledź nas
Zadzwoń:
515 434 034
Radio eMKa Włocławek
Radio eMKa Facebok

Realizacja