„Wilczyce rozpoczynają nową bitwę o awans do II ligi”

Piłkarska sobota. Lider i Włocłavia na wyjeździe

W niedzielę, 27 sierpnia o godz. 17.00 na stadionie OSiR we Włocławku rozpocznie się mecz III Ligii Kobiet K-PZPN rundy jesiennej sezonu 2017/2018.  

Rozegra go drużyna „Wilczyc” Włocławskiej Akademii Piłkarskiej z drużyną Gwiazda Kania II Toruń. Będzie to pierwszy mecz włocławianek w tym sezonie.

 

W IV lidze piłkarskiej Lider zagra w Pakości z Notecią, Kujawiak Kowal w Brodnicy ze Spartą.

 

 

Kolejka 4 - 26-27 sierpnia
Notecianka Pakość - Lider Włocławek 26 sierpnia, 17:00
Lech Rypin - Orlęta Aleksandrów Kujawski 26 sierpnia, 13:00
Naprzód Jabłonowo Pomorskie - Sokół Radomin 27 sierpnia, 12:00
Kujawianka Izbica Kujawska - Unia Janikowo 26 sierpnia, 11:00
Cuiavia Inowrocław - Start Warlubie 26 sierpnia, 16:00
Chemik Bydgoszcz - Polonia Bydgoszcz 26 sierpnia, 12:00
Legia Chełmża - Wisła Nowe 26 sierpnia, 17:00
Chełminianka Chełmno - Pogoń Mogilno 26 sierpnia, 16:00
Sparta Brodnica - Kujawiak Kowal 26 sierpnia, 15:00

Liga okręgowa

Kolejka 3 - 26-27 sierpnia
Lubienianka Lubień Kujawski - LTP Lubanie 26 sierpnia, 16:00
Łokietek Brześć Kujawski - Wisła Dobrzyń 26 sierpnia, 17:00
Ziemowit Osięciny - GKS Baruchowo 27 sierpnia, 15:00
Gopło Kruszwica - Zdrój Ciechocinek 26 sierpnia, 17:00
Unia Gniewkowo - Kujawianka Strzelno 26 sierpnia, 16:00
Start Radziejów - Szubinianka Szubin 27 sierpnia, 15:00
Noteć Łabiszyn - Piast Złotniki Kujawskie 26 sierpnia, 16:00
Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Włocłavia Włocławek 26 sierpnia, 16:00

Włocłavia po pierwszej wygranej z Notecią Łabiszyn (2:1 u siebie) wyjeżdża do Piotrkowa Kuj. na mecz ze Zjednoczonymi.

 

Klasa A 2017/2018, grupa: Włocławek I

 

Kolejka 2 - 26-27 sierpnia
--- - Sadownik Waganiec  
MGKS Lubraniec - Start Stawki 26 sierpnia, 17:00
Orzeł Służewo - Tęcza Topólka 26 sierpnia, 17:00
Piast Bądkowo - Unia Choceń 26 sierpnia, 16:00
Zgoda Chodecz - Unia Leszcze 26 sierpnia, 13:00
Kujawy Kozy - Wzgórze Raciążek 27 sierpnia, 11:00

Klasa A 2017/2018, grupa: Włocławek II

 

Kolejka 2 - 26-27 sierpnia
--- - Wiślanin Bobrowniki  
Wicher Wielgie - Tłuchovia Tłuchowo 27 sierpnia, 15:00
Victoria Smólnik - Cukrownik Fabianki 26 sierpnia, 17:00
Lech II Rypin - Orion Popowo  
Skrwa Skrwilno - Mień Lipno 27 sierpnia, 14:00
Kujawiak Kruszyn - Grot Kowalki 27 sierpnia, 11:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz także

„Okno na świat”
Najlepiej z grupy zaprezentował się Marcel Dobrian zdobywając 2 złote i 1…
Przedsięwzięcie odbywa się w ramach Programu Wieloletniego Niepodległa na lata 2017-2021.
Masz informacje?
Adres
E-mail
Śledź nas
Zadzwoń:
515 434 034
Radio eMKa Włocławek
Radio eMKa Facebok

Realizacja