Lider prawie pewny awansu. Włocłavia walczy o przeżycie. Wilczyce walczą o awans do II ligi

Po piłkarsku

Lider odzyskał pewność siebie. Włocłavia może zapomnieć a awansie. Wilczyce wciąż z szansami na awans do II ligi

 

IV liga piłkarska

 Kolejka 28 - 13-14 maja

 

Łokietek Brześć Kujawski 3-2 Chełminianka Chełmno  
Legia Chełmża 2-0 Orlęta Aleksandrów Kujawski  
Wisła Nowe 0-2 Naprzód Jabłonowo Pomorskie  
Gopło Kruszwica 3-0 Sadownik Waganiec  
(wo)
Unia Janikowo 1-1 Unia Solec Kujawski  
Sparta Brodnica 6-0 Piast Złotniki Kujawskie  
Start Warlubie 0-3 Kujawianka Izbica Kujawska  
Notecianka Pakość 0-1 Cuiavia Inowrocław  
Lech Rypin 0-1 Pogoń Mogilno  

 

Tabela

 

1.  Kujawianka Izbica Kujawska 28 60                                    
2.  Unia Solec Kujawski 28 59                                    
3.  Pogoń Mogilno 27 58                                    
4.  Start Warlubie 28 52                                    
5.  Chełminianka Chełmno 28 49                                    
6.  Lech Rypin 28 48                                    
7.  Orlęta Aleksandrów Kujawski 28 48                                    
8.  Cuiavia Inowrocław 28 43                                    
9.  Sparta Brodnica 28 43                                    
10.  Legia Chełmża 27 41                                    
11.  Wisła Nowe 29 40                                    
12.  Unia Janikowo 28 37                                    
13.  Naprzód Jabłonowo Pomorskie 28 34                       3            
14.  Notecianka Pakość 28 28                                    
15.  Łokietek Brześć Kujawski 26 26                                    
16.  Gopło Kruszwica 28 18                                    
17.  Piast Złotniki Kujawskie 28 16                                    
18.  Sadownik Waganiec 29 6                        

 

 

 

 Kolejka 29 - 20-21 maja

 

Lech Rypin - Łokietek Brześć Kujawski 20 maja, 17:00
Pogoń Mogilno - Notecianka Pakość 20 maja, 12:00
Cuiavia Inowrocław - Start Warlubie 20 maja, 16:00
Kujawianka Izbica Kujawska - Sparta Brodnica 20 maja, 16:00
Piast Złotniki Kujawskie - Unia Janikowo 20 maja, 16:00
Unia Solec Kujawski - Gopło Kruszwica 20 maja, 14:00
Sadownik Waganiec 0-3 Wisła Nowe  
(wo)
Naprzód Jabłonowo Pomorskie - Legia Chełmża 20 maja, 17:00

 

 

Piłkarska klasa okręgowa

 

 

Kolejka 24 - 13-14 maja

 

 Pauza: Sparta Janowiec Wielkopolski.
 
Lider Włocławek 3-1 Noteć Łabiszyn  
Start Radziejów 2-3 Kujawianka Strzelno  
Wisła Dobrzyń 2-0 Włocłavia Włocławek  
LTP Lubanie 3-0 Zjednoczeni Piotrków Kujawski  
Kujawiak Kowal 3-0 Dąb Barcin  
Noteć Gębice 1-0 Szubinianka Szubin  
Zdrój Ciechocinek 0-3 GKS Baruchowo  

 Kolejka 25 - 20-21 maja

 

 

 Pauza: Kujawianka Strzelno.
 
Zdrój Ciechocinek - Lider Włocławek 20 maja, 17:00
GKS Baruchowo - Noteć Gębice 21 maja, 11:00
Szubinianka Szubin - Kujawiak Kowal 21 maja, 17:00
Dąb Barcin - LTP Lubanie 20 maja, 16:00
Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Wisła Dobrzyń 20 maja, 17:00
Włocłavia Włocławek - Start Radziejów 20 maja, 19:00

 

 

Tabela ligi okręgowej

 

1.  Lider Włocławek 22 53                                    
2.  Kujawiak Kowal 22 49                                    
3.  GKS Baruchowo 23 45                                    
4.  Zdrój Ciechocinek 22 39                                    
5.  Noteć Łabiszyn 22 35                                    
6.  LTP Lubanie 22 33                                    
7.  Szubinianka Szubin 23 33                                    
8.  Włocłavia Włocławek 22 32                                    
9.  Kujawianka Strzelno 23 30                                    
10.  Wisła Dobrzyń 22 25                                    
11.  Noteć Gębice 22 24                                    
12.  Start Radziejów 22 24                                    
13.  Zjednoczeni Piotrków Kujawski 22 21                                    
14.  Sparta Janowiec Wielkopolski 22 20                                    
15.  Dąb Barcin 23 13                        

 

Klasa A

 

 

 Kolejka 22 - 13-14 maja

 

Ziemowit Osięciny 4-0 Tęcza Topólka  
Orzeł Służewo 4-0 Zgoda Chodecz  
Kujawiak Kruszyn 1-3 Lubienianka Lubień Kujawski  
Skrwa Skrwilno 4-1 Grot Kowalki  
Piast Bądkowo 2-2 Wzgórze Raciążek  
w Zbrachlinie
Tłuchovia Tłuchowo 1-5 MGKS Lubraniec  
Victoria Smólnik 1-0 Unia Choceń  

w Choceniu

 

 Kolejka 23 - 20-21 maja
Victoria Smólnik - Ziemowit Osięciny 20 maja, 17:00
Unia Choceń - Tłuchovia Tłuchowo 21 maja, 15:00
MGKS Lubraniec - Piast Bądkowo 20 maja, 15:00
Wzgórze Raciążek - Skrwa Skrwilno 20 maja, 17:00
Grot Kowalki - Kujawiak Kruszyn 20 maja, 16:00
Lubienianka Lubień Kujawski - Orzeł Służewo 20 maja, 16:00
Zgoda Chodecz - Tęcza Topólka

21 maja, 16:00

 

 

Tabela

 

1.  Lubienianka Lubień Kujawski 22 48                                    
2.  Ziemowit Osięciny 22 45                                    
3.  Orzeł Służewo 22 43                                    
4.  Skrwa Skrwilno 22 41                                    
5.  Tłuchovia Tłuchowo 22 39                                    
6.  MGKS Lubraniec 22 35                                    
7.  Unia Choceń 22 34                                    
8.  Kujawiak Kruszyn 22 33                                    
9.  Grot Kowalki 22 31                                    
10.  Piast Bądkowo 22 21                                    
11.  Tęcza Topólka 22 20                                    
12.  Zgoda Chodecz 22 20                                    
13.  Wzgórze Raciążek 22 17                                    
14.  Victoria Smólnik 22 14      

  

 

Zobacz także

Nie są wymagane wyjątkowe zdolności taneczne i wysoka sprawność fizyczna
Są to kamery, które – w ramach Budżetu Obywatelskiego – pojawiły się…
Koniec studiów
Masz informacje?
Adres
E-mail
Śledź nas
Zadzwoń:
515 434 034
Radio eMKa Włocławek
Radio eMKa Facebok

Realizacja