DKF Ósemka zaprasza do kina trafi na film "Porto"

DKF Ósemka zaprasza do kina trafi na film "Porto"

DKF Ósemka  zaprasza 11 maja do kina trafi na film "Porto" w reżyserii Gabe'a Klingera

"Porto", to debiut fabularny doświadczonego krytyka i dokumentalisty Gabe’a Klingera, który światową premierę miał na Festiwalu Filmowym w San Sebastian 2016. Film jest koprodukcją portugalsko-amerykańsko-polsko-francuską. Pokazywany był już m.in. na festiwalach w Rotterdamie, Zurychu, Londynie, São Paulo czy SXSW w USA.

Ta pozornie banalna historia jednonocnej przygody zachwyca krytyków na całym świecie, a jedna z ostatnich ról tragicznie zmarłego Antona Yelchina przez niektórych uważana jest za jego najlepszy filmowy występ. Producentem wykonawczym "Porto" jest Jim Jarmusch, a polskim koproducentem firma producencka Madants.

Film jest opowieścią o przypadkowym spotkaniu dwojga ludzi. Ich drogi życiowe krzyżują się w tytułowym portugalskim mieście, gdzie oboje są obcy. Jake – młody mężczyzna doświadczony przez życie – poznaje Mati, dojrzałą kobietę. Oboje czegoś poszukują, oboje nie są spełnieni, oboje otwarci na odrobinę szaleństwa i zakochują się w sobie od pierwszego wejrzenia.

Zapraszam na czwartkowy seans do Multikina, 11.05.2017 r., godz. 19:00. Bilety w cenie 12 zł. Sprzedaż biletów od godz. 18:00, w dniu seansu.

 

Masz informacje?
Adres
E-mail
Śledź nas
Zadzwoń:
515 434 034
Radio eMKa Włocławek
Radio eMKa Facebok

Realizacja