Włocłavia na wyjeździe, Lider pauzuje. WAP zagra 10 maja

Czekając na gole

Piłkarski weekend majowy

 

25 kolejka (29-30 kwietnia)

 

Cuiavia Inowrocław - Łokietek Brześć Kujawski 29 kwietnia, 17:00
Kujawianka Izbica Kujawska - Pogoń Mogilno 29 kwietnia, 15:00
Piast Złotniki Kujawskie - Lech Rypin 29 kwietnia, 16:00
Unia Solec Kujawski - Notecianka Pakość 29 kwietnia, 14:00
Sadownik Waganiec 0-3 Start Warlubie
 
(wo)
Naprzód Jabłonowo Pomorskie - Sparta Brodnica 29 kwietnia, 17:00
Orlęta Aleksandrów Kujawski - Unia Janikowo 29 kwietnia, 15:00
Chełminianka Chełmno - Gopło Kruszwica 30 kwietnia, 12:00
Legia Chełmża - Wisła Nowe 29 kwietnia, 17:00

 

Tabela IV ligi

 

1.  Pogoń Mogilno 24 55                                    
2.  Unia Solec Kujawski 24 51                                    
3.  Kujawianka Izbica Kujawska 24 51                                    
4.  Start Warlubie 25 49                                    
5.  Chełminianka Chełmno 24 43                                    
6.  Orlęta Aleksandrów Kujawski 24 43                                    
7.  Lech Rypin 24 41                                    
8.  Sparta Brodnica 24 36                                    
9.  Wisła Nowe 24 36                                    
10.  Cuiavia Inowrocław 24 33                                    
11.  Legia Chełmża 24 32                                    
12.  Unia Janikowo 24 29                                    
13.  Naprzód Jabłonowo Pomorskie 24 27                                    
14.  Notecianka Pakość 24 25                                    
15.  Łokietek Brześć Kujawski 24 23                                    
16.  Piast Złotniki Kujawskie 24 16                                    
17.  Gopło Kruszwica 24 14                                    
18.  Sadownik Waganiec 25 6

 

 

Kolejka 22 - 29-30 kwietnia
 Pauza: Lider Włocławek.
 
Start Radziejów - Noteć Łabiszyn 29 kwietnia, 16:00
Wisła Dobrzyń - Sparta Janowiec Wielkopolski 30 kwietnia, 16:00
LTP Lubanie - Kujawianka Strzelno 29 kwietnia, 17:00
Kujawiak Kowal - Włocłavia Włocławek 30 kwietnia, 17:00
Noteć Gębice - Zjednoczeni Piotrków Kujawski 30 kwietnia, 17:00
Zdrój Ciechocinek - Dąb Barcin 29 kwietnia, 17:00
GKS Baruchowo - Szubinianka Szubin 30 kwietnia, 11:00

 

 

Tabela ligi okręgowej

 

1.  Lider Włocławek 20 50                                    
2.  Kujawiak Kowal 19 42                                    
3.  GKS Baruchowo 20 36                                    
4.  Zdrój Ciechocinek 19 35                                    
5.  Szubinianka Szubin 20 32                                    
6.  Noteć Łabiszyn 20 32                                    
7.  LTP Lubanie 19 30                                    
8.  Włocłavia Włocławek 19 28                                    
9.  Start Radziejów 19 24                                    
10.  Kujawianka Strzelno 20 23                                    
11.  Zjednoczeni Piotrków Kujawski 19 21                                    
12.  Noteć Gębice 19 18                                    
13.  Wisła Dobrzyń 19 18                                    
14.  Sparta Janowiec Wielkopolski 20 17                                    
15.  Dąb Barcin 20 10                          

 

 

Tabela III ligi kobiet

 

1.  Gwiazda Toruń 17 49                                    
2.  WAP Włocławek 17 42                                    
3.  Noteć Inowrocław 17 36                                    
4.  Tucholanka Tuchola 16 35                                    
5.  GOKSiR Start Pruszcz 16 34                                    
6.  Unifreeze II Górzno 16 28                                    
7.  Tęcza Bydgoszcz 17 28                                    
8.  Spójnia Białe Błota 17 23                                    
9.  KKP II Bydgoszcz 16 20                                    
10.  Wisła Grudziądz 17 13                                    
11.  Fuks Wielowicz 17 12                                    
12.  Wda/Strażak Przechowo (Świecie) 17 12                                    
13.  Viking Aleksandrów Kujawski 16 5                                    
14.  GLKS Osielsko Żołędowo 16

 

 

Piłkarska klasa A

 

Kolejka 20 - 29-30 kwietnia
Ziemowit Osięciny - Orzeł Służewo 30 kwietnia, 15:00
Kujawiak Kruszyn - Tęcza Topólka 29 kwietnia, 17:00
Skrwa Skrwilno - Zgoda Chodecz 29 kwietnia, 14:00
Piast Bądkowo - Lubienianka Lubień Kujawski 29 kwietnia, 17:30
w Zbrachlinie
Tłuchovia Tłuchowo - Grot Kowalki 30 kwietnia, 11:00
Victoria Smólnik - Wzgórze Raciążek 29 kwietnia, 17:00
Unia Choceń - MGKS Lubraniec 30 kwietnia, 15:00

 

Tabela

 

1.  Lubienianka Lubień Kujawski 19 42                                    
2.  Ziemowit Osięciny 19 42                                    
3.  Skrwa Skrwilno 19 35                                    
4.  Orzeł Służewo 18 33                                    
5.  Tłuchovia Tłuchowo 19 33                                    
6.  Unia Choceń 18 30                                    
7.  MGKS Lubraniec 19 29                                    
8.  Kujawiak Kruszyn 19 29                                    
9.  Grot Kowalki 19 28                                    
10.  Tęcza Topólka 19 20                                    
11.  Zgoda Chodecz 19 19                                    
12.  Piast Bądkowo 19 17                                    
13.  Wzgórze Raciążek 19 16                                    
14.  Victoria Smólnik 19 5                        

 

Tabela piłkarskiej klasy B (spotknia zostaną rozegrane 5-6 maja.

 

1.  Wiślanin Bobrowniki 14 33                                    
2.  Cukrownik Fabianki 14 25                                    
3.  Wicher Wielgie 14 25                                    
4.  Start Stawki 14 20                                    
5.  Orion Popowo 14 13                                    
6.  Lech Dobre 14 6      

 

Masz informacje?
Adres
E-mail
Śledź nas
Zadzwoń:
515 434 034
Radio eMKa Włocławek
Radio eMKa Facebok

Realizacja