VIII Włocławskie Spotkania Skrzypcowe

VIII Włocławskie Spotkania Skrzypcowe

W dniach25-27 kwietnia 2017 r. w Zespole Szkół Muzycznych im. Czesława Niemena we Włocławku  odbędą się  VIII Włocławskie Spotkania Skrzypcowe „Tańce świata”. W tej wyjątkowej edycji weźmie udział aż 142 uczestników z 59 szkół muzycznych I stopnia z całej Polski. Nasze miasto będzie reprezentować 10 uczniów. Przesłuchania odbędą się w trzech grupach wiekowych.

Ten ogólnopolski konkurs skrzypcowy odbędzie się pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego pana Piotra Całbeckiego oraz Prezydenta Miasta Włocławek dra Marka Wojtkowskiego.

Organizatorem VIII Włocławskich Spotkań Skrzypcowych jest Zespół Szkół Muzycznych im. Czesława Niemena we Włocławku, Centrum Edukacji Artystycznej w Warszawie oraz Stowarzyszenie Promocji i Wspierania Talentów.

Projekt jest finansowany przez Fundację „ANWIL dla Włocławka” w ramach III edycji konkursu grantowego. Głównym sponsorem imprezy jest firma LEWIATAN.

Serdecznie zapraszamy na przesłuchania konkursowe oraz koncerty laureatów, które są bezpłatne i otwarte dla publiczności. W załączeniu przesyłamy Państwu harmonogram imprezy.

 

                                       VIII Włocławskie Spotkania Skrzypcowe „Tańce świata”

                                           25 – 27 kwietnia 2017r. aula ZSM, ul. Wiejska 29

 

                                                      

 HARMONOGRAM.doc

 

Katarzyna Kaleta
kierownik sekcji instrumentów strunowych Zespołu Szkół Muzycznych im. Czesława Niemena we Włocławku

Masz informacje?
Adres
E-mail
Śledź nas
Zadzwoń:
515 434 034
Radio eMKa Włocławek
Radio eMKa Facebok

Realizacja