VIII Włocławskie Spotkania Skrzypcowe

VIII Włocławskie Spotkania Skrzypcowe

W dniach25-27 kwietnia 2017 r. w Zespole Szkół Muzycznych im. Czesława Niemena we Włocławku  odbędą się  VIII Włocławskie Spotkania Skrzypcowe „Tańce świata”. W tej wyjątkowej edycji weźmie udział aż 142 uczestników z 59 szkół muzycznych I stopnia z całej Polski. Nasze miasto będzie reprezentować 10 uczniów. Przesłuchania odbędą się w trzech grupach wiekowych.

Ten ogólnopolski konkurs skrzypcowy odbędzie się pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego pana Piotra Całbeckiego oraz Prezydenta Miasta Włocławek dra Marka Wojtkowskiego.

Organizatorem VIII Włocławskich Spotkań Skrzypcowych jest Zespół Szkół Muzycznych im. Czesława Niemena we Włocławku, Centrum Edukacji Artystycznej w Warszawie oraz Stowarzyszenie Promocji i Wspierania Talentów.

Projekt jest finansowany przez Fundację „ANWIL dla Włocławka” w ramach III edycji konkursu grantowego. Głównym sponsorem imprezy jest firma LEWIATAN.

Serdecznie zapraszamy na przesłuchania konkursowe oraz koncerty laureatów, które są bezpłatne i otwarte dla publiczności. W załączeniu przesyłamy Państwu harmonogram imprezy.

 

                                       VIII Włocławskie Spotkania Skrzypcowe „Tańce świata”

                                           25 – 27 kwietnia 2017r. aula ZSM, ul. Wiejska 29

 

                                                      

 HARMONOGRAM.doc

 

Katarzyna Kaleta
kierownik sekcji instrumentów strunowych Zespołu Szkół Muzycznych im. Czesława Niemena we Włocławku

Zobacz także

Sukces judoków WTJ
Wstępny termin składania ofert wyznaczono na 20 marca.
50 lat
Masz informacje?
Adres
E-mail
Śledź nas
Zadzwoń:
515 434 034
Radio eMKa Włocławek
Radio eMKa Facebok

Realizacja