Dla kogo tytuł w lidze WLK-a?

Dla kogo tytuł, kto spadnie a kto awansuje?

Wyniki pierwszych meczów finałowych WLKA rozegranych 09.04.2017 r.

I liga

O miejsce 7-8

Piast Bądkowo – Esen Chemikor  54-70  (17-18,13-18,12-22,12-12)

Piast: Marciniak 27(2), Danielak D. 12(1), Kotowski P. 11(1), Świercz 2, Krępeć 1. Tr. Piotr Marciniak

Esen: Kauwa 12(2), Grzybek B. 21(4), Wyborski 3(1), Miklaszewski 19, Nencki 2, Pilarski 4, Spryszyński 8, Falkowski 2. Tr. Mariusz Kryska

 

O miejsce 5-6

AZS/PWSZ – Delecta  85-70 (16-21,29-22,21-21,19-6)

AZS: Jaroszewski P. 23, Wiśniewski 21(5), Sochacki 8,  10(1), Podgórski 12, Jaroszewski K. 6. Tr. Wojciech Piekarski

Delecta: Cieślewicz 14(2), Ćwikliński 27(3), Ręgocki 19(1), Sieciński 2, Czarnecki 3(1), Pałucki 5. Tr. Krzysztof Czarnecki

 

O miejsca 3-4

BHP Ekspert – wloclawek.info.pl  56-56  (20-8,21-15,8-16,7-17)

BHP: Świech 8, Frontczak 11(1), Piekarski 13(1), Borowski 8, Szlaskiewicz 14(3), Ręgocki 2. Tr. Patryk Szyszka

Info: Jędrzejewski 2, Seklecki 7(1), Majchrzak 5, Pawłowski 15, Pawlak 16, Safandowski 7(1), Krawiec 4. Tr. Bartłomiej Rędzikowski

 

O miejsca 1-2

Flormet – Open Partner/AutoserwisP2  61-77  (15-17,19-14,17-24,10-22)

Flormet: Cykowski 5(1), Janczura E. 13(3), Saługa 7(1), Kowalski 7, Piątek 2, Borowy 2, Czajkowski 15(3), Janczura Ł 6, Kowalewski 4. Tr. Maciej Chodorowski

Autoserwis: Skowronski 1391), Szperling 19(2), Gawlak 7, Zięty 6, Kowalczyk 6, Zych 24(6), Ochocki 2. Tr. Jacek Kwiatkowski



II liga

 

O miejsca 7-8

Sarnowski – Groneko  46-50  (16-11,8-16,8-12,14-11)

Sarnowski: Chrzanowski 4, Durma 18, Hybiński 10, Zakrzewski 10(2), Morawski 2, Jankowski 2. Tr. Nie wpisano

Groneko: Michalski 5(1), Pawlata 14, Gibczyński 6, Żbikowski 4, Kowalczyk 6, Czekalski 13, Kryska 2. Tr. Nie wpisano

 

O miejsca 5-6

Selenka/DGS – End Corr  66-59 (14-14,17-15,15-20,20-10)

Selenka: Deskiewicz 6, Nowakowski 6, Zboiński 18(1), Tuszyński 8, Tucholski 5(1), Wiśniewski 13(3), Paradowski 10(2). Tr. Marek Zboiński/Łukasz Paradowski

End: Łydka 16(1),m Kubicki 6, Dagga 5, Wojciechowski  P. 2, Witkowski 2, Chrząszcz 10, Wojciechowski  J. 18. Tr. Wawrzyniec Królikowski

 

O miejsca 3-4

Ekoryniec  - Promot Centrum Komputerowe 80-45 (18-12,23-12,19-11,20-10)

Ekoryniec: Przystupa 2, Bracisiewicz 2, Witwicki 26(5), Przybyłowski 4, Ciesielski 14(1), Wasielewski 18(2), Stojak 10, Borowicz 4. Tr. Łukasz Szląskiewicz

Promot; Chmielewski 5, Grzędzicki 14, Kądzik 4(1), Bartoszyński 16(4), Kurlapski 6. Tr. Nie wpisano

 

O miejsca 1-2

Maspol D&R – Sangaz  68-67 (19-10,10-11,13-17,26-29)

Maspol: Szepczyński 18, Niedzielski Ka. 2, Kłosowski 24(5), Kujawa 5(1), Syska 2, Witkowski 8(1), Czernielewski 9(3). Tr. Bartłomiej Kujawa

Sangaz: Czajkowski Ł, 8(2), Czajkowski M. 7, Franczyk 2, Kręcicki 25(7), Jaroszewski 9(1), Mirolewicz 16(4), tr. Jakub Jaroszewski



Mecze rewanżowe(zakończenie WLKA sezon 2016/2017) odbędą się 22/23.04.2017 szczegółowy godzinowy terminarz podamy wkrótce(poniedziałek/wtorek).

Masz informacje?
Adres
E-mail
Śledź nas
Zadzwoń:
515 434 034
Radio eMKa Włocławek
Radio eMKa Facebok

Realizacja