WLKA na finiszu rozgrywek

Kto wygra?

Wyniki i statystyki rozegranych spotkań WLKA z dnia 02.04.2017 r.

II liga

Selenka/DGS – Sarnowski  56-56 (14-20,10-9,12-9,20-18)

Selenka: Nowakowski 9, Zboiński 13(3), Tuszyński 5(1), Tucholski 11, Wiśniewski 13(2), Paradowski 3(1), Waszak 2. Tr. Marek Zboiński/Łukasz Paradowski

Sarnowski: Jankowski 5(1), Durma 19, Hybiński 17(3), Zakrzewski 3(1), Sarnowski 10(3), Morawski 2. Tr. Nie wpisano

Pierwszy mecz 56-41 dla Selenki . o m. 5-6 zagra Selenka , o m. 7-8 zagra Sarnowski

 

End Corr – Groneko  89-64  (19-12,15-22,23-10,24-20)

End: Chrzaszcz 21(2), Kaczmarek 1, Łydka 31(7), Kubicki 10, Skowroński 10, Krzywiec 7(1), Wojciechowski 2, Szałański 4. Tr. Wawrzyniec Królikowski

Groneko: Michalski 3, Żbikowski 19(1), Majewski 10, Czekalski 13, Kryska 12(1), tr. Nie wpisano

Pierwszy mecz 61-61. End Corr zagra o m. 5-6, Groneko o m. 7-8

 

Ekoryniec – Maspol D&R  55-60  (16-19,13-10,16-12,10-19)

Ekoryniec: Przybyłowski 2, Borowicz 2, Różanowski 8(2), Mosakowski 4, Ciesielski 5, Kaźmierczak 2, Wasielewski 16, Stojak 16. Tr. Łukasz Szląskiewicz

Maspol: Szepczyński 8, Niedzielski I. 4, Czernielewski 5(1), Kujawa 20(2), Witkowski 8, Niedzielski II. 3(1). Tr. Bartłomiej Kujawa

Pierwszy mecz 53-40 dla Maspolu. O m. 3-4 zagra Ekoryniec, o m. 1-2 zagra Maspol D&R

 

Sangaz – Promot Centrum Komputerowe  69-43  (16-8,23-8,13-14,17-12)

Sangaz: Czajkowski Ł. 11(2), Franczyk 4, Kręcicki 12(4), Nakonowski 2, Gawinecki 5, Pakulski 6, Jaroszewski 5(1), Mirolewicz 19(4), Kwiatkowski 8. Tr. Jakub Jaroszewski

Promot: Chmielewski 3, Grzędzicki 3, Kądzik 4, Bartoszyński 12(4), Grzegorzewski 14, Kowalewski 7. Tr. Bartosz Stawicki

Pierwszy mecz 72-50 dla Sangazu . Sangaz zagra o m. 1-2, Promot o m. 3-4

 

I Liga

AZS/PWSZ – Piast Bądkowo  41-50 (12-12,8-16,7-8,14-14)

AZS:   Wiśniewski 21(3), Sochacki 4, Brzeziński 9, Pietrzak 5(1), Podgórski 2. Tr. Wojciech Pietrzak

Piast: Kotowski M. 1, Andrusiak 5, Marciniak 17, Kotowski P. 12(1), Świercz 6, Krępeć 3(1). Tr. Piotr Marciniak

Pierwszy mecz 70-36 dla AZS/PWSZ.  AZS zagra o m. 5-6, Piast o m. 7-8

 

Esen Chemikor  - Delecta  68-82  (16-23,21-28,20-13,11-18)

Esen: Kauwa 10, Grzybek B. 19(1), Wyborski 3(1), Miklaszewski 10, Ulanowski 6, Spryszyński 12, Falkowski 8. Tr. Mariusz Kryska

Delecta: Cieślewicz 3, Ćwikliński 31(4), Koziorowicz 14(1), Ręgocki 24(1), Urbański 2, Pałucki 2, Błaszczyk 3, tr. Krzysztof Czarnecki

Pierwszy mecz 66-56 dla Delecty. Delecta zagra o m. 5-6, Esen Chemikor o m. 7-8

 

BHP Ekspert – Flormet  67-72 (13-19,12-21,19-16,23-15)

BHP: Świech 13, Frontczak 20(4), Piekarski 8, Borowski 5(1), Kożan 10(1), Szląskiewicz 11, tr. Patryk Szyszka

Flormet: Cykowski 6, Nowakowski 2, Janczura E. 5(1), Saługa 3(1), Kowalski 7, Piątek 22(3), Czajkowski 7(2), Janczura K. 11, Stachera 8, Kowalewski 1. Tr. Maciej Chodorowski

Pierwszy mecz 48-48. O m. 1-2 zagra Flormet o m. 3-4 BHP Ekspert

wloclawek.info.pl – Open Partner/AutoserwisP2  71-72  (20-13,19-17,18-17,14-25)

Info: Jędrzejewski 10(2), Seklecki 11(2), Majchrzak 5, Pawłowski 14, Cichorski 5(1), Pawlak 4, Bierzgalski 2, Safandowski 6(2), Krawiec 14(3). Tr. Bartłomiej Rędzikowski

Open: Skowroński 24(3), Szperling 2, Jętczak 6, Gawlak 2, Kwiatkowski 11(3), Zięty 691), Kowalczyk 6, Zych 9(2), Ochocki 6. Tr. Radosław Nowak

Pierwszy mecz 64-45 dla Open Partner. O m. 1-2 zagra Open Partner/AutoserwisP2. O m. 3-4 BHP Ekspert

 

Terminy meczów finałowych o poszczególne miejsca

09.04.2017r.

Godz.   9.00 o m. 7-8 I liga  Piast Bądkowo – Esen Chemikor

          10.20 o m. 5-6           AZS/PWSZ - Delecta

          11.40 o m. 3-4           BHP Ekspert – wloclawek.info.pl

          13.00 o m. 1-2           Flormet – Open Partner/AutoserwisP2

 

          14.20 o m. 7-8 II liga   Sarnowski - Groneko

          15.40 o m. 5-6             Selenka/DGS – End Corr

          17.00 o m. 3-4             Ekoryniec – Promot Centrum Komputerowe

          18.20 o m. 1-2             Maspol D&R – Sangaz



23.04.2017r

Godz.   9.00 o m. 7-8 II liga Groneko – Sarnowski

          10.20 o m. 5-6            End Corr – Selenka/DGS

          11.40 o m. 3-4            Promot Centrum Komputerowe – Ekoryniec

          13.00 o m. 1-2            Sangaz – Maspol D&R

 

          14.20 o m. 7-8 I liga  Esen Chemikor – Piast Bądkowo

          15.40 o m. 5-6           Delecta – AZS/PWSZ

          17.00 o m. 3-4           wloclawek.info.pl – BHP Ekspert

          18.00 o m. 1-2          Open Partner/AutoserwisP2 - Flormet

 

Finał I ligi o m. 1-2 do dwóch zwycięstw(pozostałe bilans dwóch spotkań), ew. trzeci mecz 30.04.2017r godz. do ustalenia.

 

 

Masz informacje?
Adres
E-mail
Śledź nas
Zadzwoń:
515 434 034
Radio eMKa Włocławek
Radio eMKa Facebok

Realizacja