Lider pewnie kroczy ku awansowi

WAP stracił punkty i awans do II ligi się oddalił

Lider gra i wygrywa. Słaby start Włocłavii. WAP bez gry oddał mecz Startowi Pruszcz

3 punkty Lidera po bardzo trudnym meczu z Wisłą Dobrzyń. Włocłavia wywalczyła tylko punkt w pierwszym meczu rundy rewanżowej. Wilczyce po słąbym spotkaniu uległy zawodniczkom z Pruszcza.

 

Liga okręgowa (18 kolejka)

 

Zjednoczeni Piotrków Kujawski 4-0 Dąb Barcin  
Lider Włocławek 1-0 Wisła Dobrzyń  
LTP Lubanie 3-0 Start Radziejów  
Noteć Gębice 0-2 Noteć Łabiszyn  
Zdrój Ciechocinek 6-0 Sparta Janowiec Wielkopolski  
GKS Baruchowo 4-2 Kujawianka Strzelno  
Szubinianka Szubin 1-1 Włocłavia Włocławek

 

Tabela 

 

 

1.  Lider Włocławek 17 41                                    
2.  Kujawiak Kowal 16 35                                    
3.  GKS Baruchowo 17 30                                    
4.  Zdrój Ciechocinek 16 29                                    
5.  Szubinianka Szubin 17 29                                    
6.  Noteć Łabiszyn 17 29                                    
7.  LTP Lubanie 17 24                                    
8.  Start Radziejów 17 24                                    
9.  Zjednoczeni Piotrków Kujawski 16 21                                    
10.  Kujawianka Strzelno 17 20                                    
11.  Włocłavia Włocławek 15 20                                    
12.  Sparta Janowiec Wielkopolski 17 16                       1            
13.  Wisła Dobrzyń 17 15                                    
14.  Noteć Gębice 16 14                                    
15.  Dąb Barcin 16 6      

 

19 kolejka

 

 

Dąb Barcin - Lider Włocławek 8 kwietnia, 16:00
Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Szubinianka Szubin 9 kwietnia, 17:00
Włocłavia Włocławek - GKS Baruchowo 8 kwietnia, 17:00
Kujawianka Strzelno - Zdrój Ciechocinek 8 kwietnia, 15:00
Sparta Janowiec Wielkopolski - Noteć Gębice 8 kwietnia, 16:00
Noteć Łabiszyn - Kujawiak Kowal 8 kwietnia, 15:00
Start Radziejów - Wisła Dobrzyń 8 kwietnia, 16:00

 

 

III liga kobiet (15 kolejka)

 

Tucholanka Tuchola 4-0 Viking Aleksandrów Kujawski  
WAP Włocławek 0-1 GOKSiR Start Pruszcz  
Unifreeze II Górzno 10-1 KKP II Bydgoszcz  
 
GLKS Osielsko Żołędowo 0-6 Spójnia Białe Błota  
Fuks Wielowicz 1-5 Gwiazda Toruń  
Noteć Inowrocław 2-1 Tęcza Bydgoszcz  
Wda/Strażak Przechowo (Świecie) 2-1 Wisła Grudziądz  

 

 

Tabela

 

1.  Gwiazda Toruń 15 43                                    
2.  WAP Włocławek 14 36                                    
3.  Noteć Inowrocław 15 32                                    
4.  GOKSiR Start Pruszcz 14 31                                    
5.  Tucholanka Tuchola 14 29                                    
6.  Unifreeze II Górzno 14 25                                    
7.  Spójnia Białe Błota 15 23                                    
8.  Tęcza Bydgoszcz 15 22                                    
9.  KKP II Bydgoszcz 15 20                                    
10.  Wisła Grudziądz 15 13                                    
11.  Fuks Wielowicz 15 9                                    
12.  Wda/Strażak Przechowo (Świecie) 15 8                                    
13.  Viking Aleksandrów Kujawski 14 5                                    
14.  GLKS Osielsko Żołędowo 14 0    

 

 

16 kolejka

 

 
Viking Aleksandrów Kujawski - Wda/Strażak Przechowo (Świecie) 8 kwietnia, 10:00
Wisła Grudziądz - Noteć Inowrocław 8 kwietnia, 16:00
Tęcza Bydgoszcz - Fuks Wielowicz 8 kwietnia, 14:30
Gwiazda Toruń - GLKS Osielsko Żołędowo 9 kwietnia, 11:00
Spójnia Białe Błota - Unifreeze II Górzno 9 kwietnia, 10:00
KKP II Bydgoszcz - WAP Włocławek 9 kwietnia, 13:00
GOKSiR Start Pruszcz - Tucholanka Tuchola 9 kwietnia, 11:00

 

 

22 kolejka IV ligi

 

Łokietek Brześć Kujawski - Gopło Kruszwica 8 kwietnia, 16:00
Unia Janikowo - Wisła Nowe 8 kwietnia, 15:00
Sparta Brodnica - Legia Chełmża 8 kwietnia, 15:00
Start Warlubie - Chełminianka Chełmno 8 kwietnia, 16:00
Notecianka Pakość - Orlęta Aleksandrów Kujawski 8 kwietnia, 16:00
Lech Rypin - Naprzód Jabłonowo Pomorskie 8 kwietnia, 16:00
Pogoń Mogilno 3-0 Sadownik Waganiec  
(wo)
Cuiavia Inowrocław - Unia Solec Kujawski 9 kwietnia, 12:00
Kujawianka Izbica Kujawska - Piast Złotniki Kujawskie 8 kwietnia, 15:00

 

Tabela

 

 

1.

 Pogoń Mogilno

22

49

2.

 Unia Solec Kujawski

21

45

3.

 Kujawianka Izbica Kujawska

21

44

4.

 Start Warlubie

21

40

5.

 Chełminianka Chełmno

20

37

6.

 Orlęta Aleksandrów Kujawski

21

37

7.

 Lech Rypin

21

35

8.

 Wisła Nowe

21

30

9.

 Legia Chełmża

21

29

10.

 Cuiavia Inowrocław

21

29

11.

 Naprzód Jabłonowo Pomorskie

21

27

12.

 Sparta Brodnica

21

27

13.

 Unia Janikowo

21

23

14.

 Łokietek Brześć Kujawski

20

22

15.

 Notecianka Pakość

21

19

16.

 Piast Złotniki Kujawskie

21

16

17.

 Gopło Kruszwica

21

13

18.

 Sadownik Waganiec

22

6

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz także

Całość inwestycji będzie kosztować ok 6 mln złotych.
Komunikat jest opublikowany: http://www.mpk.com.pl
Komunikat jest opublikowany: http://www.mpk.com.pl
Masz informacje?
Adres
E-mail
Śledź nas
Zadzwoń:
515 434 034
Radio eMKa Włocławek
Radio eMKa Facebok

Realizacja